15min be reklamos
2023 01 27, 11:36

Kai padangos sprogsta viena po kitos: griežti pažymiai „Žalgirio“ žaidėjams ir K.Maksvyčiui

+15 taškų per pirmąją rungtynių pusę ir -39 taškai per antrąją. Kauno „Žalgiris“ (12-9) išgyveno skaudžią pamoką Eurolygos rungtynėse Graikijoje ketvirtadienį, kai netikėtai po pertraukos prisikėlę Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai (8-13) nubaudė šį sezoną daug stabiliau žaidusią Kauno komandą 89:65. Tamsus mačas, tad ir įvertinimai visiems žalgiriečiams, įskaitant ir trenerį, šįkart kaip reta žemi.
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Žalgiris.lt nuotr.

Sunku įsivaizduoti, kad galėtų būti labiau skirtingos rungtynių pusės.

Per vieną pusę matome komandą, kuri siekia patekti į atkrintamąsias varžybas ir kartu kovoja dėl kiekvieno kamuolio, tvarkingai žaidžia pagal trenerio nurodymus, o varžovai išsibalansavę, chaotiški, nefunkcionuojantys. Tuomet ir „Žalgirio“ 15-os taškų pranašumas atrodė logiškas.

Žalgiris.lt nuotr./Kauno „Žalgiris“
Žalgiris.lt nuotr./Kauno „Žalgiris“

Tačiau tada atėjus antrajai rungtynių pusei į nieką nepretenduojanti „Panathinaikos“ atranda savo smogikus. Reikia skirti pagarbos ir varžovų treneriui Dejanui Radonjičiui, kuris po pertraukos grįžo apsisprendęs, jog kai kurie jo žaidėjai, kuriems tą vakarą krepšinis mažiau įdomus, lieka ant suolo, o žaisti palieka tuos, kurie nori kažką įrodyti.

Mažylis Parisas Lee parodė, kas retai būna Eurolygoje, kad žaidėjas gali būti visa galva geriausias ir puolime, ir gynyboje. Jis arė be keitimų du kėlinius ir surengė aukšto lygio pamoką.

O „Žalgiris“ susidūrė su realybe, kad šiuo metu trūksta žmogaus, kuris galėtų padoriai persivaryti kamuolį. Kai P.Lee pradėjo spausti, matėme perimtus jo kamuolius prie vidurio aikštės, „Žalgirio“ klaidas, nukirstus derinius. Ypač skaudi atkarpa, kai Dovydui Giedraičiui dukart nepavyko persivaryti kamuolio per 40 sekundžių.

Kad ir koks naujas žmogus komandoje yra Isaiah Tayloras, išvydome, kad būtent tokio žmogaus komandoje ir trūksta. Su juo per duobėtą kelią būtume pravažiavę. O dabar, kai padanga sprogo, atsarginio rato nebuvo, be to, ėmė sproginėti ir kitos padangos.

Dovydas Giedraitis – 2

(6 min., 0 taškų, 2 klaidos)

Gaila šio žaidėjo, jis tik grįžęs po traumos, dar nėra pagavęs sportinio ritmo. Be to, K.Maksvytis tikriausiai juo dėl to abejojo, neleisdamas ilgai į rotaciją. Bet T.Dimša ir L.Lekavičius prisirinko pražangų, Mantas Kalnietis po poros dienų baigs karjerą, tad į ugnį buvo įmestas Dovydas.

Iš žmogiškos pusės jo gaila, bet du sudeginti kamuoliai kainavo per brangiai. Todėl ir balas šįkart neigiamas.

Lukas Lekavičius – 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Požymiai, kada jau metas keisti stogą. Patarimai planuojantiems įsirengti saulės elektrinę
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Parašykite atsiliepimą apie 24sek