2017 11 02

Artūras Gudaitis patikimai gynėsi ir puolė, bet Milano klubas nušluotas Izraelyje

Artūras Gudaitis sužaidė dar vienas solidžias rungtynes, bet Milano „Olimpia“ (1-4) ketvirtadienio vakarą neturėjo jokių šansų. Eurolygos 5-ojo turo mače vienintelis Italijos klubas svečiuose 68:79 (14:18, 15:21, 13:21, 26:19) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (3-2) ekipai.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / „Scanpix“ nuotr.

Jau iki pertraukos šeimininkai laikė rungtynių vadžias savo rankose, bet lemiamą smūgį sudavė trečiajame kėlinyje.

Rungtynių pabaigoje italai dar bandė rodyti atsigavimo ženklus, bet traukinys jau buvo nuvažiavęs.

A.Gudatis šiame mače žaidė 16 minučių, per kurias pelnė 11 taškų (5/6 dvitaškių, 1/1 baudų) bei atkovojo 5 kamuolius.

Mantas Kalnietis Milano klubo gretose taip pat žaidė beveik 16 minučių, per kurias spėjo pelnyti 8 taškus (0/1 dvitaškio, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų), sugriebė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį ir padarė 4 klaidas.

„Maccabi“: Deshaunas Thomasas 14, Deandre Kane'as ir Alexas Tyusas po 12.

„Olimpia“: Dairis Bertanis 13, Artūras Gudaitis 11, Andrew Goudelockas ir Kalebas Tarczewskis po 10.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas