2023 01 19

Katalonų ir baskų susidūrime tarp rezultatyviausių buvo visi trys lietuviai

Gausios lietuvių pajėgos susitiko Eurolygos rungtynėse Vitorijoje, kur „Barcelona“ (13-7) rezultatu 85:78 (28:28, 19:12, 17:23, 21:15) įveikė „Baskonia“ ekipą (11-9).
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / Scanpix/Pedja Milosavljevic/SIPA nuotr.

Visi trys aikštėje pasirodę lietuviai rungtynes užbaigė su dviženkliu rezultatyvumu.

Baskų gretose rezultatyviausią karjeros mačą Eurolygoje sužaidė Tadas Sedekerskis. Vakar 25-ąjį gimtadienį paminėjęs puolėjas per 26,5 minutės sumetė 16 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

Jam neblogai talkino ir Rokas Giedraitis, kurio sąskaitoje – 11 taškų (3/5 dvit., 0/2 trit., 5/7 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 3 pražangos ir 10 naudingumo balų per 20 minučių.

„Barcos“ gretose spindėjo Rokas Jokubaitis. Mažeikiškis per 23 minutes įmetė 13 taškų (4/7 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Rokas šiose rungtynėse pakartojo šio sezono rezultatyvumo rekordą Eurolygoje.

Vienu metu jau pirmoje Eurolygoje vietoje buvusi „Baskonia“ dabar pralaimėjo trečią kartą iš eilės ir su Tel Avivo „Maccabi“ dalinasi jau tik 7-8 vietas, į priekį praleisdama Kauno „Žalgirį“ (11-8).

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barca“ pergalių skaičiumi susilygino su lyderiais Madrido „Real“ (13-6) ir Stambulo „Fenerbahče“ (13-7).

„Baskonia“: Tadas Sedekerskis 16 (6 atk. kam.), Daultonas Hommesas 12, Rokas Giedraitis 11, Dariusas Thompsonas (5 rez. perd.) ir Maikas Kotsaras po 10.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 15 (6 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 13, Tomašas Satoransky 11.