2022 10 18

Ketvirtajame kėlinyje subyrėjęs „Monaco“ sudegė Tel Avivo pragare

Tris kėlinius savo sąlygas varžovams diktavęs „Monaco“ (2-1) klubas galiausiai turėjo patirti pirmąjį sezono pralaimėjimą Eurolygoje.
Wade'as Baldwinas
Wade'as Baldwinas / „Maccabi“ klubo nuotr.

Audringai savų sirgalių palaikomas Tel Avivo „Maccabi“ (2-1) galiausiai triumfavo 76:70 (14:20, 17:22, 21:17, 24:11).

Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis Donatas Motiejūnas per 19 minučių surinko 2 taškus (1/5 dvit.), sugriebė 5 kamuolius, bet ir suklydo 3 sykius, o „Monaco“ trečiojo kėlinio pabaigoje dar turėjo net 13 taškų persvarą (46:59).

Vis dėlto „Maccabi“ galingai sužaidė svarbiausią, ketvirtąjį, rungtynių kėlinį ir apvertė rungtynes aukštyn kojomis.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 21 (5/8 trit., 7 atk. kam.), Lorenzo Brownas 13 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 5 klaid.), Romanas Sorkinas 10 (9 atk. kam.), Jarellas Martinas 9.

„Monaco“: Jordanas Loydas 21 (5 atk. kam., 30 naud. bal.), Mike‘as Jamesas 15, Elie Okobo 9, Alpha Diallo 8.