2022 12 02

Kosminį krepšinį prieš „Bayern“ žaidęs L.Brownas neišgelbėjo „Maccabi“

Europos čempionu su Ispanijos rinktine šiemet tapęs amerikietis Lorenzo Brownas surengė fantastišką pasirodymą Eurolygoje, tačiau turėjo pripažinti varžovų pranašumą.
Lorenzo Brownas
Lorenzo Brownas / „Maccabi“ klubo nuotr.

Karjeros rekordus Eurolygoje gerinęs L.Brownas pelnė 36 taškus (11/14 dvit., 1/2 trit., 11/12 baud.) ir surinko 43 naudingumo balus, tačiau Tel Avivo „Maccabi“ (5-6) išvykoje 87:98 nusileido Miuncheno „Bayern“ (4-7) krepšininkams.

L.Brownas taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus, bet ir suklydo net 8 kartus (taip pat karjeros Eurolygoje rekordas) per 33 minutes su puse.

Šeimininkai pirmavo dviženkle persvara antrajame kėlinyje (48:38), tačiau fantastiškai žaidęs L.Brownas priartino „Maccabi“ iki 4 taškų likus žaisti keturias minutes (85:81).

Vis dėlto „Bayern“ tuomet surengė dar vieną spurtą, sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes ir šventė svarbią pergalę.

Tuo metu „Maccabi“ pralaimėjo jau šeštąsias rungtynes išvykoje šiame sezone iš tiek pat žaistų.

„Bayern“: Cassiusas Winstonas 23, Eliasas Harrisas 14, Isaacas Bonga 12 (8 atk. kam.), Andreasas Obstas (3/4 trit.), Corey Waldenas ir Nickas Weileris-Babbas – po 10.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 36 (8 klaid., 43 naud. bal.), Jalenas Adamsas 21 (3/5 trit.), Alexas Poythresas 8, Bonzie Colsonas (5 atk. kam.) ir Johnas DiBartolomeo – po 7.