-50% metinei prenumeratai. 15 dienos proga!
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2010 01 07

Kurtinaitis: „Neturime jokių pasiteisinimų“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis po sutriuškinimo Belgrade nesistengė ieškoti jokių pasiteisinimų.
R.Kurtinaitis iš A.Bayneso padarys krepšininką
R.Kurtinaitis patyrė skaudžiausią nesėkmę per jo karjerą „Lietuvos ryto“ trenerio pareigose / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Partizan“ ekipa nusipelnė šios pergalės. Jie buvo geresni visose pozicijose. Neturime jokių pasiteisinimų dėl savo prasto pasirodymo. Privalome susėsti, išsiaiškinti savo problemas ir stengtis jas išspręsti“, – kalbėjo R.Kurtinaitis.

Serbijos klubo vyriausiasis treneris Duško Vujosevičius liko patenkintas savo žaidėjais bei atmosfera, kuri tvyrojo arenoje:

„Mes visi esame liudininkai, visi matėme, kokią neįtikėtimą paramą mums suteikė žiūrovai. Mano krepšininkai šiandien rungtyniavo tiesiog nuostabiai. Prieš rungtynes negalvojome apie skirtumą, mes tik norėjome nugalėti „Lietuvos rytą“.

Šiose rungtynėse nuo pirmojo kėlinio pabaigos „Partizan“ vertėsi be naudingiausio Eurolygos krepšininko Aleksandro Maričiaus. Po susidūrimo su Milko Bjelica jis aikštėje nebepasirodė.

„Maričius yra labai svarbus mūsų komandos žaidėjas.  Esu labai patenkintas, jog kiti žaidėjai sugebėjo užpildyti susidariusias spragas ir kompensuoti jo netektį“, – pažymėjo D.Vujosevičius.

Vilniečiai „Partizan“ namuose buvo įveikę 22 taškų skirtumu. Tačiau šio pranašumo sostinės krepšininkams išlaikyti nepavyko.

„Mes nesivaikėmė 23 taškų skirtumo, kuris būtų mums atvėręs kelią į „Top 16“ etapą. Mes paprasčiausiai buvome kantrūs ir susikaupę. Tai padėjo mums pasiekti savo tikslą ir iškovoti pergalę“, – kalbėjo „Partizan“ komandos gynėjas Aleksandras Rasičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius