2018 10 24

Lietuviškoje dvikovoje geriau žaidė A.Kulboka, bet laimėjo J.Mačiulis

FIBA Čempionų lygoje akis į akį stojo Arnoldas Kulboka ir Jonas Mačiulis. Pergalę 93:86 (21:15, 23:19, 23:25, 26:27) šventė Atėnų AEK.
Arnoldas Kulboka
Arnoldas Kulboka / nuotr. Karolis Bakūnas

Nugalėtojams J.Mačiulis per 21 minutę pelnė 8 taškus (1/1 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, perėmė kamuolį, o jam būnant aikštėje AEK pelnė 8 taškais daugiau nei varžovai.

Arnoldas Kulboka žaidė 28 minutes ir pelnė 16 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit.). Taip pat puolėjas atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir mačą baigė su 22 naudingumo balais.

Kovą po lenta „Brose“ laimėjo 32:21. Tiesa , Vokietijos klubas padarė 18 klaidų, AEK prarado 10 kamuolių.

AEK: X.R.Mayesas 24, G.Larentzakis ir M.Griffinas po 14, T.Robersonas 11.

„Brose“: A.Rubitas 20, A.Kulboka 16 (7 atk. kam.), C.Alexanderis 14.