Lietuviškoje Eurolygos dvikovoje – Šaro ekipos pasiektas įspūdingas sezono rekordas

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (16-11) namuose 111:96 (32:34, 23:20, 23:24, 33:18) įveikė Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ (14-13).
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Scanpix/IMAGO/Seskim Photo TR nuotr.

111 taškų – naujas Eurolygos sezono rezultatyvumo rekordas rungtynėse, kuriose nėra žaidžiamas pratęsimas.

Ankstesnis rekordas taip pat priklausė „Fenerbahče“ komandai, kuri Panevėžyje į Tel Avivo „Maccabi“ krepšį buvo suvertusi 109 taškus.

Sausio pabaigoje T.Sedekerskis patyrė raumens traumą ir kurį laiką nerungtyniavo, tačiau Stambule ant parketo žengė.

Nidiškis per 26 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, perėmė kamuolį, išrašė bloką, pats gavo 2 ir provokavo vieną pražangą.

Lietuvio sąskaitoje – 9 naudingumo balai.

Šiose rungtynėse buvo ir dar vienas lietuviškas akcentas – joms teisėjavo Artūras Šukys.

Rezultatyviausias „Fenerbahče“ gretose buvo Nigelas Hayesas-Davisas, surinkęs 19 taškų.

„Fenerbahče“: N.Hayesas-Davisas 19, T.Biberovičius 17, N.Sestina 14, M.Guduričius 13, N.Calathesas (12 rez. perd.) ir J.Motley po 11.

„Baskonia“: V.Marinkovičius 18, D.Diezas 15, C.Moneke 14, J.Theodore'as 11.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas