Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2019 01 07

Lietuvių meilės krepšiniui pakerėtas Th.Walkupas: suprantu, kodėl Šaras ant manęs rėkia

Kauno „Žalgirio“ legionierius Thomas Walkupas oficialiai Eurolygos svetainei pasidalijo įspūdžiais iš gyvenimo Lietuvoje. 26-erių amerikietis liko sužavėtas baltomis Kalėdomis ir lietuvių meile krepšiniui.
Thomasas Walkupas
Thomasas Walkupas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pateikiame krepšininko blogo Eurolygos svetainei vertimą

Visų pirma, noriu padėkoti „Žalgirio“ sirgaliams už palaikymą. Atmosfera rungtynėse su CSKA buvo tiesiog nuostabi. Šios ir rungtynės su „Barcelona“ buvo garsiausios, kuriose esu žaidęs. Nuostabu žinoti, kad tave palaiko 15 tūkst. žmonių. Deja, detalės lėmė, kad laimėjo CSKA. Eurolygoje visos komandos tokios geros, kad visas rungtynes lemia detalės. Turi visą laiką laikytis žaidimo plano arba tave nubaus. Mes neišpildėme kelių detalių ir CSKA bus nubaudė.

Krepšinio šalyje gyvenu jau pora mėnesių ir man čia labai patinka. Viskas, kas susiję su krepšiniu – treneriai, žaidėjai, arena – yra puiku. Nuostabiausi yra sirgaliai, kurie tokie aistringi. Visi čia susikoncentravę į krepšinį ir dėl to tai ypatinga vieta žaisti.

Man patinka žaisti Eurolygoje. Šiose varžybose nėra lengvų rungtynių, bet žinojau tai, kai čia atvykau. Kiekvienos rungtynės prieš pirmą ir šešioliktą komandą yra sunkios. Turi demonstruoti savo A lygio žaidimą, kitaip laukia gėda. Man pasisekė, kad galiu mokytis iš Šaro ir kitų žaidėjų bei augti kaip žaidėjas.

Turiu storą odą ir žinau, kad kai Šaras ant manęs rėkia, jis tik daro tai, kas geriausia komandai. Jis nori, kad būčiau geresnis žaidėjas ir padėčiau komandai. Žinau, kad kai jis rėkia, tai nėra asmeniška. Šaras sugeba atskleisti mumyse geriausia.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Thomas Walkupas
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Thomas Walkupas

Pernai Vokietijoje neturėjome baltų Kalėdų. Buvo gana šilta žiema ir jokio sniego. Šios Kalėdos man buvo pirmos tikrosios ir tai buvo ypatinga. Man čia labai patinka ir taip gražu. Šventėme Brandono Davieso namuose Kalėdas, o per Kūčias buvome pas Aaroną White'ą. Tai buvo nuostabus metas.

Mano tėvai atvyko gruodžio 29 dieną ir išvyks sausio 9. Jie nepratę prie šalčio ir nemanau, kad pripras. Jie šiek tiek turistavo ir, žinoma, stebėjo „Žalgirio“ rungtynes. Mama po rungtynių su CSKA sakė, kad čia jos garsiausias matytas mačas.

Mūsų laukia dviguba savaitė Eurolygoje. Rungtynės su „Anadolu Efes“ ir „Fenerbahče“ parodys, kur mes esame kaip komanda. Rungtynės Stambule bus ypač sudėtingos, bet tai proga mums parodyti, kad galime vienas už kitą pakovoti ir būti komanda.

Pirma žaisime su „Anadolu Efes“ ir Vasilije Micičiumi, kuris žaidė Kaune praėjusį sezoną. Jam tai puikūs metai ir bus nelengva nugalėti jo komandą, bet turime gerai sužaisti namuose.

Thomas Walkupas
Thomas Walkupas

Eurolygoje yra labai daug gerų žaidėjų. Man ypač patinka Nicko Calatheso žaidimas ir kaip jis dalijasi kamuoliu.

Mums tai yra laikas žengti kitą žingsnį kaip komandai. Iki šiol žaidėme neblogai, pralaimėjome sunkias rungtynes, bet laikas judėti į priekį. Turime išpildyti detales ir nušlifuoti gynybą. Jeigu tai padarysime, turėsime gerus šansus patekti į atkrintamąsias ir gausime šansą žaisti finalo ketverte.

Pauliaus Jankūno sugrįžimas yra gera naujiena mums. Jis mūsų kapitonas ir lyderis. Labai smagu su juo žaisti. Mes laimingi, kad jis sveikas ir sugrįžo pas mus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius