2022 01 14

M.Grigonis Eurolygoje vis sunkiau sustabdomas: sužaidė geriausią sezoną mačą

Marius Grigonis buvo vienas Maskvos CSKA (12-7) lyderių, o Rusijos čempionai penktadienio vakarą šventė dar vieną pergalę Eurolygoje, namuose 90:83 (23:23, 17:16, 22:22, 28:22) pranokę Vilerbano ASVEL (8-10).
Marius Grigonis
Marius Grigonis / „Scanpix“/ITAR-TASS nuotr.

Lietuvis žaidė 28 minutes, per kurias surinko 16 taškų (1/4 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo dvi pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Tai buvo geriausias M.Grigonio mačas Eurolygoje šį sezoną. Iki tol geriausias jo pasiekimas – 16 naudingumo balų – buvo užfiksuotas prieš tai vykusiame mače su Atėnų „Panathinaikos“.

Pirmoje rungtynių pusėje svečiai iš Prancūzijos laikėsi, tačiau po pertraukos mačo svarstyklės pradėjo krypti į šeimininkų pusę, o labiausiai prie to prisidėjo net 18 taškų per 13 minučių sumetęs Danielis Hackettas.

Jo inspiruotas spurtas leido CSKA įgyti dviženklį pranašumą (80:68) ir iniciatyvos iš savo rankų Dimitrio Itoudžio vyrai neišleido.

CSKA: Danielis Hackettas 27, Aleksejus Švedas 17, Marius Grigonis 16, Nikola Milutinovas 12 (9 atk. kam.).

ASVEL: Marcosas Knightas 16, Elie Okobo 15, Jamesas Gistas 14 (8 atk. kam.), Chrisas Jonesas 12 .

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas