M.Grigonis ir PAO – ant bedugnės: dramatiškai krito Belgrade

Mariaus Grigonio ir Atėnų „Panathinaikos“ europinis sezonas kabo ant plauko. Antradienio vakarą Ergino Atamano auklėtiniai vėl pralaimėjo Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynes Tel Avivo „Maccabi“ ekipai. Serbijos sostinėje Belgrade vykusį mačą Izraelio komanda dramatiškai laimėjo 85:83 (23:11, 23:26, 21:19, 18:27).
Marius Grigonis
Marius Grigonis / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių „Maccabi“ pirmauja 2-1. Ketvirtasis serijos mačas ketvirtadienį vėl vyks Belgrade.

Be vieno savo lyderių Wade'o Baldwino vėl priverstas žaisti „Maccabi“ šį kartą solidžiai pradėjo akistatą ir jau po pirmo kėlinio turėjo dviženklę persvarą 23:11.

Iniciatyvos vadžių šeimininkai neatleido iki pertraukos.

24-ąją minutę „Maccabi“ persvara tapo rekordinė – 57:39, bet tada graikai iš lėto pradėjo lipti į kalną.

Puikus ketvirtas kėlinys suteikė svečiams vilties ir prasidėjus paskutinei minutei Mathiasas Lessortas baudomis galėjo pirmą kartą išvesti svečius į priekį, tačiau pataikė tik pirmąją ir išlygino rezultatą – 83:83.

Paskutinė ataka priklausė šeimininkams. Likus 2,6 sek. Lorenzo Brownas išprovokavo Jeriano Granto pražangą, sumetė baudas ir PAO išsigelbėti jau nespėjo. Paskutinis Kendricko Nunno tritaškis tikslo nepasiekė.

Per visas rungtynes graikai taip nė karto ir nepirmavo.

Nelabai įspūdingai šis mačas susiklostė ir M.Grigoniui – kaunietis per 9 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius pažeidė taisykles ir surinko -1 naudingumo balą.

Priminsime, kad PAO reguliariajame sezone užėmė antrą vietą, tuo tarpu „Maccabi“ į atkrintamąsias prasmuko tik po įkrintamųjų etapo.

„Maccabi“: Joshas Nebo 22 (9 atk. kam., 31 naud. bal.), Lorenzo Brownas 16 (8 rez. perd.), Bonzie Colsonas 13, Jamesas Webbas ir Jasielis Rivero – po 8.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 25, Ioannis Papapetrou 17, Mathiasas Lessortas 14, Konstantinos Mitoglou 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?