2015 01 29

Maskvos CSKA klubas Eurolygos „Top 16“ etape ir toliau nepralaimi

Penktąją pergalę Eurolygos turnyro „Top 16“ varžybų etape iš eilės ir jau penkioliktąją šio sezono Eurolygoje iškovojo F grupės lyderis Maskvos CSKA (Rusija) klubas, ketvirtadienį namuose po pratęsimo 103:95 (24:19, 18:21, 27:22, 19:26, 15:7) įveikęs trečiąją nesėkmę patyrusius ir į penktąją poziciją grupėje smuktelėjusius Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) krepšininkus.
Semionas Antonovas ir CSKA žaidėjas Kyle'as Hinesas
Semionas Antonovas ir CSKA žaidėjas Kyle'as Hinesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dar vieną mačą praleido čiurnos traumą patyręs vienas CSKA lyderių buvęs žalgirietis Sonny Weemsas.

Viso susitikimo metu vyko atkakli ir permaininga kova. Paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę prasidėjo rankos taiklumo prie baudų metimo linijos egzaminas, kuriame pranašesni buvo rezultatą išlyginę ir pratęsimą išplėšę svečiai.

Papildomo laiko metu dvitaškiais metimais apsikeitė Artiomas Parachovskis ir Milošas Teodosičius, o vėliau serbas ir Tayloras Rochestie pataikė iš toli – 93:93. A.Parachovskis dėjimu vėl išlygino rezultatą – 95:95. Aleksandras Kaunas pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau kitoje atakoje įkrovė kamuolį į krepšį – 98:95. Aaronui Jacksonui realizavus vieną baudą, o vėliau perėmus kamuolį ir sėkmingai jį perdavus Andrejui Voroncevičiui, svečių padėtis tapo beviltiška – 101:95 likus 15 sekundžių, per kurias abu jų tritaškiai tikslo nepasiekė.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Milošas Teodosičius, 22 – Andrejus Voroncevičius, 15 – Aaronas Jacksonas, 13 – Nando De Colo, 11 – Saša Kaunas.

Po 22 taškus į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Tayloras Rochestie ir Trey'us Thompkinsas, 19 – Tarence'as Kinsey, 18 – Artiomas Parachovskis.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 0 4 282:328

Į atkrintamąsias varžybas pateks keturios geriausios grupių komandos, o ULEB Eurolygos finalo ketverto turnyras 2015 metų gegužės 15-17 dienomis vyks Madride (Ispanija).