2022 11 10

Miegančius Eurolygos čempionus sutvarkė ir „Real“ krepšininkai

Praėjusio sezono Eurolygos finalininkų akistatoje – Madrido „Real“ (4-3) pergalė 94:85 (26:19, 28:24, 15:20, 25:22) prieš sezono starte blankiai atrodančius čempionus Stambulo „Anadolu Efes“ (2-5).
Guerschonas Yabusele
Guerschonas Yabusele / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Tai buvo jau penktoji pastarųjų dviejų sezono Eurolygos čempionų nesėkmė per pastarąsias šešerias rungtynes.

Gerą toną Madrido „Real“ ekipai pirmajame kėlinyje uždavė prancūzas Guerschonas Yabusele, surinkęs 11 iš pirmųjų 22 komandos taškų. Įdomu tai, jog per likusį laiką puolėjas daugiau nebepasižymėjo.

Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai iki ilgosios pertraukos praleido net 54 taškus, patys surinkę 43. Turkijos ekipos rezultatas galėjo būti geresnis, tačiau iš toli pataikė vos 1 metimą iš 9.

Trečiajame kėlinyje Madrido krepšininkų pranašumas buvo ūgtelėjęs iki 15 taškų, tačiau „Anadolu Efes“ nenuleido rankų bei Vasilije Micičiaus ir Willo Clyburno truktelėti svečiai priartėjo per 5 taškų deficitą 61:66.

Arčiau priartėti E.Atamano komandai nepavyko – čempionus skandino Sergio Llullo ir Mario Hezonjos metimai.

„Anadolu Efes“ ekipos neišgelbėjo galingą mačą sužaidęs ir 25 taškus pelnęs Willas Clyburnas.

„Real“: Vincentas Poirier ir Gabrielis Deckas – po 13, Adamas Hanga (6 rez. perd.) ir Guerschonas Yabusele – po 11, Sergio Llullas 10 (5 rez. perd.).

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 25 (9 atk. kam.), Ante Žižičius 17 (7 atk. kam.), Vasilije Micičius 15 (8 rez. perd.), Isaiah Tayloras 13.