Milano „Olimpia“ pergalė Eurolygoje – stabilus A.Gudaitis ir nykus M.Kuzminskas

Puikų Eurolygos sezoną tęsia Milano „Olimpia“ komanda su dviem lietuviais.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Stambule vykusiose rungtynėse Milano klubas 98:92 (26:19, 28:30, 14:20, 30:23) nugalėjo „Daruššafaka“ ekipą.

„Daruššafaka“ trečiojo kėlinio pabaigoje pirmą kartą išsiveržė į priekį 69:68. Atkakli kova tęsėsi ketvirtajame kėlinyje. Milano klubas kėlinio pradžioje vėl atitrūko 86:75, tačiau turkai sugrįžo į kovą ir sumažino atsilikimą 90:92. Visgi pergalę išsaugojo „Olimpia“.

Artūras Gudaitis jau vienuoliktose Eurolygos rungtynėse iš eilės pelnė dviženklį taškų ir naudingumo balų skaičių.

Nuo suolo kilęs lietuvis per beveik 22 minutes pelnė 10 taškų (3/3 dvitašk., 4/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, surinko 4 pražangas ir 16 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas sužaidė dar vienas blankias rungtynes. Per 15 minučių jis pelnė tik 2 taškus (1/3 dvitašk.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

Milano klubas su penkiomis pergalėmis Eurolygoje užima ketvirtąją vietą.

Stambulo klubas pralaimėjo jau penktas rungtynes iš eilės ir užima priešpaskutinę vietą.

„Daruššafaka“: M.Ericas 16, R.McCallumas 13, S.Kiddas ir J.Diebleris po 11, Ž.Peineris 10.

„Olimpia“: M.Jamesas 21, V.Micovas 20, N.Nedovičius 17, D.Bertanis 12, A.Gudaitis 10.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas