2014 03 14

Naudingas Manto Kalniečio žaidimas „Lokomotiv“ laimėti nepadėjo

Eurolygos F grupės rungtynėse Krasnodaro „Lokomotiv“ (4/6) klubas 66:67 (15:22, 14:10, 19:16, 18:19) namuose nusileido Stambulo „Galatasaray“ (4/6). Po pralaimėjimo Rusijos klubas grupėje nukrito į šeštąją poziciją.
Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Likus žaisti 27 sekundėms Krunoslavas Simonas baudų metimais „Lokomotiv“ išvedė į priekį – 66:65. „Galatasaray“ lyderis Carlosas Arroyo pataikė dvitaškį, o likusias 18 sekundžių kamuolį bumbsėjęs K.Simonas nieko nesurezgė.

Mantas Kalnietis žaidė 28 su puse minutės ir įmetė 14 taškų (7/11 dvit., 0/4 trit.), sugriebė du kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo, gavo bloką, dukart prasižengė ir 4 karus tai privertė padaryti varžovus.

Simas Jasaitis per beveik 22 minutes pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit., 0/1 trit.), 4 atkovotais kamuoliais, klaida ir išprovokuota pražanga.

„Lokomotiv“: D.Brownas (9/13 dvit.) 19, M.Kalnietis 14, K.Simonas 9, V.Lichodėjus 8.

„Galatasaray“: M.Markoišvilis (5/8 trit.) 19, C.Arroyo 14, M.Hairstonas 10.