2010 02 26

Naudingiausių Eurolygos savaitės žaidėjų penketas – be lietuvių

Naudingiausiu Eurolygos varžybų „Top–16“ varžybų ketvirtosios savaitės žaidėju tapo 40 naudingumo balų surinkęs amerikietis Jamontas Gordonas, kurio Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) trečiadienį namuose 94:97 nusileido Pirėjo „Oympiacos“ (Graikija) krepšininkams.
J.Gordonas surinko 40 naudingumo balų
J.Gordonas surinko 40 naudingumo balų. / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Eurolyga

22-ejų metų 194 cm ūgio gynėjas šeimininkams pelnė 32 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, po tris kartus suklydo ir prasižengė bei išprovokavo 11 varžovų pražangų. Per 34 su puse minutės (34:31) J.Gordonas pataikė 4 tritaškius iš 6, 6 dvitaškius iš 10 ir realizavo 8 baudų metimus iš 10.

Antrąją vietą su 27 naudingumo balais užėmė kitas gynėjas iš JAV – 26-erių metų 193 cm ūgio Keithas Langfordas, kurio Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) komanda ketvirtadienį savo aikštelėje 83:94 pralaimėjo Vitorijos „Caja Laboral“ (Ispanija) ekipai.

K.Langfordo sąskaitoje – 27 taškai, 5 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai. Per 35 žaidimo minutes (34:56) jis pataikė 2 tritaškius iš 5, 9 dvitaškius iš 12, realizavo 3 baudų metimus iš 4, 4 kartus suklydo, dusyk prasižengė ir privertė svečius prasižengti 5 kartus.

Po 26 naudingumo balus surinkę 33-ejų metų 192 cm ūgio amerikietis Trajanas Langdonas (Maskvos CSKA, Rusija) ir 22-ejų metų 195 cm ūgio serbas Milošas Teodosičius (Pirėjo „Olympiacos“, Graikija) pasidalijo trečiąją–ketvirtąją vietas, o naudingiausių savaitės krepšininkų penketuką su 25 balais užbaigia 24-erių metų 206 cm ūgio bosnis Mirza Teletovičius (Vitorijos „Caja Laboral“, Ispanija).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas