2026-01-27 15:54

Nepatiko „Žalgirio“ gerbėjų antplūdis? Milano klubas neparduos bilietų užsieniečiams

Milano „Olimpia“ ir Belgrado „Partizan“ rungtynės Eurolygoje vyks be svečių sirgalių.
Kauno „Žalgirio“ gerbėjai Milane
Kauno „Žalgirio“ gerbėjai Milane / Vida Press nuotr.

Italijos klubas oficialiai pranešė, kad „Milano prefektūra jiems įsakė bilietus parduoti tik Italijos rezidentams“.

Oficialiai aiškinama, kad toks sprendimas priimtas „siekiant apsaugoti viešąją tvarką ir saugumą“, nors praėjusią savaitę, kai Milane svečiavosi „Žalgiris“ – jokie apribojimai svečių gerbėjams nebuvo taikomi.

„Olimpia“ ir „Partizan“ klubai Milane susitiks šį ketvirtadienį.

Apie apribojimus kitoms – ateities – rungtynėms kol kas neskelbiama.

Pažymėtina, kad dėl artėjančių Milano-Kortinos olimpinių žaidynių „Olimpia“ klubas savo namų rungtynes žaidžia 5,4 tūkst. žiūrovų talpinančioje „Allianz Cloud“ arenoje – triskart mažesnėje už įprastą „Unipol Forum“.

Priminsime, kad praėjusią savaitę Milane „Žalgiris“ įveikė „Olimpia“, šventęs itin svarbią pergalę turnyrinėje lentelėje.

Tribūnose Lietuvos čempionus palaikė apie 1000 tautiečių, kėlusių galbūt net didesnį triukšmą nei vietiniai aistruoliai.

Standings provided by Sofascore

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą