„Baskonia“ taip pat atsisveikino su dar keturiais krepšininkais – Trentu Forrestu, Markquisu Noewllu, Eugene’u Omoruyi bei Jesse Edwardsu.
Eurolygoje G.Radzevičius sužaidė 25 mačus, iš kurių 24 pradėjo startiniame komandos penkete. Žaisdamas vidutiniškai po 18 minučių jis rinko po 4,7 taško ir 2,4 atkovoto kamuolio per rungtynes.
Ispanijos pirmenybėse fiksavo panašius vidurkius – 4,8 taško ir 3,1 atkovoto kamuolio per 19 minučių.
Į Vitoriją 30-metis vilnietis persikėlė gruodį, už išpirką palikęs Vilniaus „Rytą“, kuriame žaidė nuo 2020 metų.
15min žiniomis, sostinės klubas siekia susigrąžinti žaidėją.