2026-06-27 20:33

Oficialu: „Rytą“ dominantis Gytis Radzevičius paliko Vitorijos klubą

Gyčio Radzevičiaus trumpa kelionė Eurolygoje bent kol kas – oficialiai baigta. Vitorijos „Baskonia“ oficialiai patvirtino, kad nepratęsė sutarties su lietuviu, kuris tapo laisvuoju agentu.

„Baskonia“ taip pat atsisveikino su dar keturiais krepšininkais – Trentu Forrestu, Markquisu Noewllu, Eugene’u Omoruyi bei Jesse Edwardsu.

Eurolygoje G.Radzevičius sužaidė 25 mačus, iš kurių 24 pradėjo startiniame komandos penkete. Žaisdamas vidutiniškai po 18 minučių jis rinko po 4,7 taško ir 2,4 atkovoto kamuolio per rungtynes.

Ispanijos pirmenybėse fiksavo panašius vidurkius – 4,8 taško ir 3,1 atkovoto kamuolio per 19 minučių.

Į Vitoriją 30-metis vilnietis persikėlė gruodį, už išpirką palikęs Vilniaus „Rytą“, kuriame žaidė nuo 2020 metų.

15min žiniomis, sostinės klubas siekia susigrąžinti žaidėją.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą