2020 01 04

„Olimpia“ su A.Gudaičiu išnešė sveiką kailį mače prieš Eurolygos autsaiderius

Milano „Olimpia“ (9-8), kuriame rungtyniauja Artūras Gudaitis, toliau žygiuoja Eurolygos atkrintamųjų grafiku. Penktadienio vakarą Italijos klubas savo aikštėje po labai atkaklios kovos 73:72 (19:17, 22:24, 14:15, 18:16) palaužė Joano Plazos treniruojamą Sankt Peterburgo „Zenit“ (4-13).
Mateuszas Ponitka
Mateuszas Ponitka / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Rusijos klubas tūno pačiame Eurolygos turnyro lentelės dugne, tačiau savo varžovams labai rimtai kibo į atlapus.

Visgi rungtynių pabaigą šiek tiek šaltakraujiškiau sužaidė šeimininkai, kurių gretose Artūras Gudaitis pataikė ir vieną ypač svarbų metimą.

Prasidėjus paskutinei dvikovos minutei lietuvis pelnė du taškus ir padidino Milano ekipos atotrūkį iki trijų taškų (71:68).

Po to komandos apsikeitė baudomis, o Vladislavo Truškino taiklus tritaškis likus sekundei „Olimpija“ persvarą ištirpdė iki minimumo, bet išsigelbėti rusai jau nespėjo.

A.Gudaitis žaidė 21 minutę ir pelnė 10 taškų (1/2 dvitaškių, 8/8 baudų), atkovojo du kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, pats 3 sykius pažeidė taisykles ir kartą suklydo bei surinko 12 naudingumo balų.

Nugalėtojams 13 taškų pelnė Vladimiras Micovas, 11 – Kalebas Tarczewskis, 10 – Luisas Scola (10 atk. kam.).

„Zenit“ Gustavo Ayonas įmetė 15 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, 14 surinko Austinas Hollinsas, 12 – Andrew Albicy, 11 – Willas Thomasas.