Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

P.Motiejūnas apie taktiką valdant Eurolygą: „Negali visi būti patenkinti“

„Aš daugumoje vietų atsidūriau todėl, kad buvo didelė š... krūva ir niekas nenorėjo ten kišti rankų“, – tinklalaidėje „Dvi galvos geriau“ teigė Paulius Motiejūnas.
Paulius Motiejūnas
Paulius Motiejūnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Dukart su „Žalgiriu“ ir dabar su Eurolyga“, – tęsė buvęs „Žalgirio“ savininkas, o dabar – Eurolygos generalinis direktorius.

Paklaustas, kokia jo sėkmės formulė, 43-ejų kaunietis atsakymo neturėjo: „Nežinau. Nėra formulės. Yra labai daug aplinkybių.“

VIDEO: Kaip gerai sekasi Eurolygos vadovui? | #DviGalvosGeriau S4E37

„Man svarbiausia – atvirumas. Jeigu pradedi manipuliuoti, žaisti žaidimus – tai ne pakeliui... Nežinau, ar man tai padės Eurolygoje. Gavau tą naują kontraktą, bet nežinau, ar tokia yra ta formulė. Tikrai nesijaučiu užtikrintai“, – tęsė P.Motiejūnas, praėjusį mėnesį su Eurolyga sutaręs dėl naujo ketverių metų kontrakto.

„Žalgiryje“ aš jaučiausi užtikrintai. Duodamas kiekvieną interviu žinodavau, kodėl. Dabar duodamas interviu aš nežinau, kodėl manęs to klausia, ir nežinau, ką pagalvos tas, kuris skaitys. Dar nesusidėliojo“, – organizacijų valdymą nagrinėjančioje tinklalaidėje kalbėjo Eurolygos vadovas.

„Ateinu atvirai, bet gal tas atvirumas yra priimamas kaip silpnumas? Esmė, kad turi jaustis savimi. Atvirumas, noras tobulėti ir užsispyrimas“, – tris svarbiausias savybes įvardino P.Motiejūnas.

Jis neslėpė, kad iššūkių Eurolygos valdyme – apstu.

„Skirtingos šalys, klubai, 13 skirtingų požiūrių (tiek yra klubų, Eurolygos akcininkų, – past.). Jeigu norėsiu, kad visi 13 būtų patenkinti – tai garantuotas žlugimas. Aš įsivardinau taip – mano užduotis, kad tie trylika būtų kuo mažiau nepatenkinti“, – pažymėjo kaunietis.

„Aš pasakiau jiems, kad juos gerbiu, bet įmonei taip vadovauti toliau negalime, nes visi sako, kad pas mums neveikia tas ir anas. Jeigu tikitės, kad mane patvirtinsite (Eurolygos vadovu) ir aš bučiuosiu jums rankas, sakysiu, kad nieko nekeičiam – tai taip nedarom“, – papildė amerikietį Marshallą Glickmaną prie Eurolygos vairo pakeitęs P.Motiejūnas.

Standings provided by Sofascore

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
Užsisakykite 15min naujienlaiškius