2023 01 27

Po „El Clasico“ nusivylęs Š.Jasikevičius graužėsi: „Patys atidavėme pergalę“

Šarūnas Jasikevičius neslėpė apmaudo po dramatiškai pralaimėto „El Clasico“ Eurolygoje.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Lietuvio treniruojama „Barcelona“ (13-8) dukart išbarstė dviženklę persvarą, arčiau pergalės buvo ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tačiau galiausiai po pratęsimo 86:91 nusileido Madrido „Real“ (14-7) klubui.

„Jeigu žaisdamas išvykoje nepribaigi geros komandos, pralaimėsi tokias rungtynes“, – po dvikovos kalbėjo Š.Jasikevičius.

„Sveikinimai „Real“ ekipai ir treneriui Chusui (Mateo). Nežinau, kuri komanda buvo geresnė, bet laimėjo „Real“.

Esu labai nusivylęs, kad žaidėme taip blogai. Kontroliavome rungtynes ir patys atidavėme pergalę varžovams“, – apmaudą liejo lietuvis.

„Jaučiausi blogai matydamas, kad su 22 prarastais kamuoliais mes netgi pirmavome. Galiausiai baigėme „El Clasico“ su 25 klaidomis ir tai labai skaudina“, – į auklėtinių prarastus kamuolius pirštą bedė Šaras.

„Buvome minkšti, nelaimėjome nė vieno 50-50 kamuolio. „Real“ žaidėjai lipo mums ant galvų. Sugriebėme kelis 50-50 kamuolius pabaigoje, tačiau laimėti nesugebėjome“, – atsiduso lietuvis.

Š.Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ tiesiog banguoja aukštyn žemyn Eurolygoje nuo gruodžio vidurio – pergalę vis keičia pralaimėjimas. „Barca“ dalinasi 3-5 vietas.

Tuo metu „Real“ po laimėto principinio mūšio pakilo į 1 vietą.