2025-12-19 23:09

Po gėdos Kaune galvą krapštęs „Partizan“ vairininkas: „Tai – nepriimtina“

Retai kada nutinka taip, kad priešiška Kauno „Žalgirio“ arenos atmosfera taptų savotišku prieglobsčiu varžovų komandai. Tačiau Belgrado „Partizan“ ekipa savų sirgalių akivaizdoje šiuo metu patiria dar didesnį spaudimą.

Po legendinio Željko Obradovičiaus sprendimo trauktis aršieji „Partizan“ gerbėjai atsisuko net ir prieš savus žaidėjus, tad mačai išvykose jiems tapo tam tikra galimybe užsimiršti apie namuose vykstantį košmarą.

Ir nors „Partizan“ Kaune buvo negailestingai triuškinami, tačiau bent jau nenušvilpiami, kaip triukšmingoje Belgrado arenoje.

Vidinių problemų draskomi varžovai žaidė be dvasios, o geriausiai situaciją iliustravo epizodas antrojo kėlinio pabaigoje, kai Ignas Brazdeikis stojo į kovą dėl ginčo kamuolio.

„Partizan“ aukštaūgis Jabari Parkeris tiesiog nešoko į orą, o čia pats pasodintas ant suolo dar ilgai ir karštai keitėsi replikomis su laikinai „Partizan“ vyr. trenerio pareigas einančiu Mirko Ocokoljičiumi.

Vienas brangiausių „Partizan“ legionierių į aikštę nebegrįžo.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Jabari Parkeris
ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Jabari Parkeris

„Pirmiausia, sveikinimai „Žalgirio“ komandai ir jų treneriui su geru pasirodymu šįvakar. Jie atliko gerą darbą, – spaudos konferenciją pradėjo M.Ocokoljičius.

VIDEO: Žalgiris - Partizan | Press Conference | EuroLeague 2025-26 Round 17

– Tuo pačiu metu turiu prisipažinti, kad nesitikėjau tokių rungtynių iš savo komandos. Laukiau reakcijos po paskutinio mačo (kuriame „Partizan“ namie 68:86 buvo sutriuškinta ir Bolonijos „Virtus“ klubo, – past.). Bet taip nenutiko.

Kodėl? Analizuosime, kalbėsime ir žiūrėsime, ką darysime toliau... Bet kokiu atveju, tai buvo blogos rungtynės mums. Tikrai. Nežinau, ką daugiau ir pasakyti... Jeigu turite klausimų...“

VIDEO: Reabilitavosi? „Žalgirio“ centras vėl riaumojo Kaune

– Skaudžiai pralaimėjote abu šios savaitės mačus. Kaip manote, koks turėtų būti kitas „Partizan“ žingsnis?

– Kalbant atvirai, pirmiausia, mums reikia visiems susėsti ir pasikalbėti. Kalbu ne tik apie trenerius ir žaidėjus, bet ir klubo žmones. Nuspręsti, ką darome toliau ir tuomet pabandyti paspausti juos (žaidėjus).

Nežinau, kokį žodį turėčiau pavartoti... Toks žaidimas yra nepriimtinas. Turime rasti būdų, kaip priversti juos vėl žaisti taip, kaip žaidėme kai kurias rungtynes prieš 10–15 dienų. Turime sugrįžti į tą nuotaiką.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Mirko Ocokoljičius
Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Mirko Ocokoljičius

– Kalbant apie jus patį, ar turite aiškumą dėl to, kiek laiko būsite „Partizan“ vyr. treneriu? Iki sezono pabaigos?

– Nežinau. Nuoširdžiai, nežinau. Turbūt kitą savaitę pasikalbėsime ir apie tai.

– Antrajame kėlinyje turėjote karštą diskusiją su J.Parkeriu. Apie ką kalbėjote?

– Kaip visada, tai – normali trenerio ir žaidėjo praktika. (Kalbėjome) apie krepšinį. Nieko daugiau.

Vida Press nuotr./Jabari Parkeris
Vida Press nuotr./Jabari Parkeris

– Bet jis daugiau nebegrįžo į aikštelę... O trečiadienį visai nežaidė. Kokio vaidmens tikitės ateityje?

– Galiu pasakyti tik tiek, kad iš jo tikimės daugiau.

– Ką galite pasakyti apie situaciją komandoje, nes kelios akimirkos prieš tą diskusiją su J.Parkeriu jis nešoko kovoti dėl ginčo kamuolio. Ar tai buvo tam tikras protestas?

– Manau, tai klausimas jam. Aš nežinau. Jis – krepšinio žaidėjai, kaip ir dar dešimt šį vakarą. Mes visada tikimės, kad žaidėjai darys viską, ką gali geriausio... Šįvakar turime kalbėti ne tik apie jį, bet ir apie kitus.

Visa komanda, įskaitant ir mane – visi esame atsakingi. Galbūt nepakankamai gerai paruošiau komandą? Visi esame atsakingi dėl to, kaip sužaidėme šiandien.

Su 6 pergalėmis ir 11 pralaimėjimų Belgrado klubas Eurolygoje žengia vos 17-as.

„Partizan“ kitas rungtynes Eurolygoje žais gruodžio 26 d. namie su Tel Avivo „Maccabi“, o „Žalgiris“ – gruodžio 23 d. Kaune su Atėnų „Panathinaikos“.

Standings provided by Sofascore

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą