2023 01 31

Prieš išvyką į Kauną – triuškinama Željko Obradovičiaus vyrų pergalė

Eurolygos turnyrinėje lentelėje Kauno „Žalgirį“ (12-9) persekiojanti Belgrado „Partizan“ (11-11) iškovojo įtikinamą pergalę namuose. Serbijos klubas savų sirgalių akivaizdoje 92:71 (25:16, 25:20, 26:15, 16:20) sutraiškė Vilerbano ASVEL (8-14) ekipą.

Vilerbano ASVEL per pastarąsias dvi savaites iškaršė kailį Milano „Olimpia“ ir Stambulo „Fenerbahče“ komandoms, tačiau šansų Serbijos sostinėje prieš Belgrado „Partizan“ neturėjo.

Absoliutų puolimą užsukę Željko Obradovičiaus auklėtiniai per pirmuosius du kėlinius supurtė net 51 tašką, iš kurių 17 – Kevino Punterio sąskaitoje.

Kauno „Žalgirio“ budeliu pirmajame Eurolygos rate buvęs amerikietis savo sėkmingą pasirodymą tęsė ir trečiajame kėlinyje, o Željko Obradovičiaus auklėtinių pranašumas pasiekė rekordinę 29 taškų ribą (75:46).

Likęs dvikovos laikas – formalumas, kurio metu „Partizan“ žaidėjai sirgalius lepino įspūdingais dėjimais.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapęs K.Punteris per 21 minutę pelnė 22 taškus (5/10 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), pridėjo 4 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 24 efektyvumo balus.

Rungtynių tarp „Žalgirio“ ir „Partizan“ startas – penktadienį 20 valandą Nemuno saloje.

„Partizan“: Kevinas Punteris 22, Dante Exumas 13, Mathias Lessortas 12, Jamesas Nunnally 10, Zachas LeDay 9 (7 atk. kam.).

ASVEL: Youssoupha Fallas ir Yvesas Ponsas – po 14, Dee Bostas 11.