Publikuota: 2014 lapkričio 21d. 23:25

Puikiame Eurolygos trileryje Stambulo klubas po dviejų pratęsimų palaužė „Crvena Zvezda“

Bobanas Marjanovičius
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Bobanas Marjanovičius

Klaipėdos „Neptūno“ varžovai Eurolygos D grupėje sukūrė puikų krepšinio spektaklį: po dramatiškos kovos su dviem pratęsimais Martyno Pociaus atstovaujama Stambulo „Galarasaray“ (3/3) ekipa namuose 110:103 (22:16, 23:24, 9:23, 28:19, 14:14, 14:7) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (3/3).

M.Pocius nugalėtojams dėl traumos padėti negalėjo.

Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio akimirkomis Zoranas Ercegas išplėšė „Galatasaray“ komandai pratęsimą 82:82. Jo metu „Galatasaray“ gelbėjo Carlosas Arroyo, kuris įmetė baudų metimus  ir išplėšė antrąjį pratęsimą – 96:96.

Galiausiai, jau antrojo pratęsimo metu šeimininkai dominavo nuo pirmųjų minučių ir iškovojo taip geidžiamą ir leidžiančią siekti patekimo į „Top 16“ etapą pergalę.

Šiame trileryje Eurolygos rekordą užfiksavo svečių gynėjas Marcusas Williamsas, atlikęs net 17 rezultatyvių perdavimų.

„Galatasaray“ į pergalę vedė 32 taškus ir 41 naudingumo balą surinkęs Z.Ercegas (4/7 tritaškiai, 14/14 baudos, 7 atk. kam., 10 išprv. praž.). 26 taškus prie pergalės pridėjo C.Arroyo (2/8 dvitaškiai, 6/17 tritaškiai, 6 rez. perd.).

„Crvena Zvezda“ šiame susitikime taip pat turėjo savo vakaro herojus. Luka Mitrovičius pralaimėjusiems pelnė 30 taškų, o buvęs žalgirietis Bobanas Marjanovičius įmetė 23 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir surinko net 39 naudingumo balus. Nikola Kaliničius pasižymėjo 21 tašku.

D grupėje pirmauja visus šešis susitikimus laimėjęs Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) klubas, o Klaipėdos „Neptūnas“ su trimis pergalėmis smuktelėjo į ketvirtąją vietą.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 6 0 451:405

2. Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) 3 3 479:452

3. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) 3 3 499:495

4. Klaipėdos „Neptūnas“ 3 3 475:514

5. Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) 2 4 450:467

6. Valensijos „Basket“ (Ispanija) 1 5 437:458

Į antrąjį varžybų etapą – Top 16 turnyrą – pateks keturios geriausios kiekvienos grupės komandos, o šio sezono ULEB Eurolygos finalo ketverto turnyras 2015 metų gegužės 15-17 dienomis vyks Madride (Ispanija).

Palangos pramogų verslo senbuvis: tokią vasarą prisiminsime dar ilgai

15min iš Talino Sportas

UEFA Supertaurė Taline: kaip keistuolis pankas ir talentinga moteris padarė neįmanoma?