Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

R.Jokubaitis buvo pastebimas, „Barcelona“ įveikė Eurolygos autsaiderius

Rokas Jokubaitis su „Barcelona“ (18-8) šventė ne pačią sunkiausią pergalę Eurolygoje – 93:77 (31:26, 20:13, 29:12, 13:26) patiesė Berlyno ALBA (5-21).
Rokas Jokubaitis
Rokas Jokubaitis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

„Barcelona“ didžiausią spurtą suorganizavo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo net 29:12. Komandas prieš ketvirtąjį ketvirtį skyrė net 29 taškai (80:51), bet per paskutines 10 minučių ALBA kiek pagražino rezultatą.

R.Jokubaitis per 21 minutę pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 0/1 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, net 5 kartus suklydo, 4 kartus prasižengė ir provokavo 3 varžovų pražangas.

Gynėjo iš Lietuvos kraityje – 9 naudingumo balai.

Willy Hernangomezas nugalėtojams pelnė 18 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir rinko 26 naudingumo balus.

„Barcelona“ ekipos naujokas Ricky Rubio šiose rungtynėse dar nežaidė.

„Barcelona“: W.Hernangomezas 18, N.Laprovittola ir R.Jokubaitis po 13, J.Vesely 11, O.Da Silva 10 (10 atk. kam., 5 per. kam.)

ALBA: T.Schneideris 14, M.Spagnolo 11, M.Delowas 9.

Didžiausiame Bukčių miško parke Vilniuje pasivaikščioti kviečia trys nauji maršrutai