2022 11 22

Š.Jasikevičiaus „Barcelona“ iš duobės išlipo prieš Ž.Obradovičiaus klubą

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (6-3) nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją visuose turnyruose.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / „Scanpix“ nuotr.

Katalonijos klubas namuose 79:68 (17:21, 22:11, 25:17, 15:19) pranoko Željko Obradovičiaus vadovaujamą Belgrado „Partizan“ (4-5).

Prastai rungtynes pradėjusi „Barca“ atsiliko 15:21, tačiau spurtavo antrajame kėlinyje ir visiškai perėmė iniciatyvą (69:52).

„Pradėjome šalti, nesuprasdami rungtynių reikšmės, tačiau tuomet pradėjome žaisti tikrai gerai. Antras ir trečias kėlinys buvo labai geri, ypač gynyboje. Pabaigoje kiek atsipalaidavome. Svarbiausia, kad šventėme pergalę, nes ji dabar buvo reikalingiausia“, – teigė Šaras.

Solidžiai prie pergalės prisidėjo ir Rokas Jokubaitis, žengęs į aikštę būtent tada, kai „Barcelona“ pradėjo savo spurtą.

Įžaidėjas per 16 su puse minutės pelnė 8 taškus (4/6 dvit., 0/1 trit.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Barcelona“: Nicolas Laprovittola 13 (6 rez. perd.), Tomašas Satoransky 11, Nikola Kaliničius 9, Sertačas Šanli (5 atk. kam.) ir Rokas Jokubaitis (5 rez. perd.) po 8.

„Partizan“: Danilo Andžušičius 23, Jamesas Nunnally 10, Zachas LeDay'us 8, Dante Exumas 6.