2022 12 09

Šaro „Barca“ prasileido netikėtą Eurolygos autsaiderio antausį

Netikėtą pralaimėjimą Eurolygoje penktadienio vakarą patyrė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (8-4), namuose 74:75 (15:21, 31:19, 16:17, 12:18) nusileidusi vienam Eurolygos autsaiderių Vilerbano ASVEL (4-8).
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Likus žaisti 43 sekundes Nando De Colo baudų metimais persvėrė rezultatą (73:72), bet po minutės pertraukėlės taikliu metimu atsakė Nicolas Laprovittola ir „Barca“ vėl įgavo taško pranašumą.

Visgi paskutinis žodis vis tiek priklausė ASVEL veteranui. N.De Colo pataikė likus sekundei ir prancūzai išsivežė vieną įspūdingiausių šio sezono pergalių.

Prieš tai ASVEL buvo pralaimėję penkis Eurolygos mačus iš eilės.

N.De Colo per 28 minutes surinko 19 taškų.

Rokas Jokubaitis šeimininkams per 14 minučių pelnė 4 taškus (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 4/4 baudų metimų), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą pažeidė taisykles, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 8 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 17, Nicolas Laprovittola 14, Kyle'as Kuričius 13, Janas Vesely ir Tomašas Satoransky – po 6.

ASVEL: Nando De Colo 19, Youssoupha Fallas 14 (18 atk. kam.), Parkeris Jacksonas-Cartwrightas 10.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?