Šarūno Jasikevičiaus komanda Madride smogė Eurolygos čempionams

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ (17-11) iškovojo skambią pergalę Eurolygoje. Turkijos klubas išvykoje 89:79 (20:15, 23:18, 24:25, 22:21) pranoko Eurolygos čempionę ir šio sezono lyderę Madrido „Real“ (22-6), kuriai tai buvo vos antroji nesėkmė namuose.
Šarūnas Jasikevičius laimėjo pirmąsias penkerias rungtynes prie Stambulo „Fenerbahče“ vairo.
Šarūnas Jasikevičius / Imago / Scanpix nuotr.

Tai – trečioji Madrido „Real“ nesėkmė Eurolygoje iš eilės, tačiau turnyro čempionai toliau tvirtai žygiuoja pirmoje vietoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai mačo kontrolę perėmė dar pirmojo kėlinio viduryje ir užtikrintai nuvažiavo į pergalę.

Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkai per pirmuosius du kėlinius realizavo vos 3 tritaškius iš 17, tačiau pirmavo 43:33. Madrido krepšininkai iki ilgosios pertraukos prametė visus 6 tolimus metimus, o mačą užbaigė savo sąskaitoje turėdami vos 2 taiklius tritaškius iš 14.

Šaro vyrai tiesiog dominavo po krepšiais, kovą dėl atšokusių kamuolių laimėję 45:30. „Fenerbahče“ po varžovų lenta nusiėmė net 17 kamuolių.

Rungtynėse netrūko aistrų – trečiajame kėlinyje susikibo Facundo Campazzo ir Nickas Calathesas, o pastarasis „Real“ įžaidėją bloškė ant žemės. Abu žaidėjai buvo nubausti techninėmis pražangomis.

Turkijos komandoje pergalingame mače ryškiausiai žibėjo buvęs žalgirietis Nigelas Hayesas-Davisas, kuris pelnė 17 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus.

„Real“: Sergio Llullas 17, Walteris Tavaresas 14 (6 atk. kam.), Džananas Musa ir Mario Hezonja – po 13.

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 17 (12 atk. kam., 26 naud. bal.), Scottie Wilbekinas ir Nickas Calathesas – po 12, Johnathanas Motley ir Tarikas Biberovičius – po 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti