Sezono rekordą gerinęs M.Grigonis šventė pergalę su „Panathinaikos“

Svarbų vaidmenį atlikęs Marius Grigonis šventė reikalingą pergalę Eurolygoje drauge su Atėnų „Panathinaikos“ (18-10) ekipa.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / Roko Lukoševičiaus / „Scanpix“ nuotr.

Ergino Atamano auklėtiniai namie 85:67 (20:17, 18:19, 21:14, 26:17) susitvarkė su vienu iš lygos autsaideriu Vilerbano ASVEL (6-22) klubu.

Audringai savų sirgalių palaikomam Graikijos superklubui atitrūkti nuo varžovų pavyko tik trečiojo kėlinio pabaigoje (69:58).

Į duobę kritęs ASVEL, prieš tai kovojęs taškas į tašką, visiškai subyrėjo ir buvo sutriuškintas.

29 minutes žaidęs M.Grigonis prie pergalės prisidėjo pelnydamas 14 taškų (4/4 dvit., 2/6 trit.) ir sugriebdamas 7 kamuolius (asmeninis šio sezono rekordas Eurolygoje).

7 atkovoti kamuoliai yra ir M.Grigonio visų laikų rekordas Eurolygoje.

Lietuvis surinko 17 naudingumo balų.

Dėl Tarptautinės moters dienos „Panathinaikos“ šiose rungtynėse žaidė išskirtiniais – violetinės spalvos – marškinėliais.

„Panathinaikos“: Jerianas Grantas 21 (3/5 trit., 25 naud. bal.), Mathiasas Lessortas 17 (5 atk. kam., 25 naud. bal.), Marius Grigonis (7 atk. kam.) ir Kostas Sloukas (8 rez. perd., 5 atk. kam.) – po 14, Kendrickas Nunnas 10.

ASVEL: Nando De Colo 15 (5 rez. perd., 25 naud. bal.), Joffrey Lauvergne'as 11, Noamas Yaacovas 10.

Kitą savaitę „Panathinaikos“ laukia graikiškas derbis Eurolygoje – išvyka pas amžiną priešininką Pirėjo „Olympiakos“ klubą, lipantį ant kulnų turnyrinėje lentelėje.

Trečią sykį iš eilės laimėjęs PAO klubas neatsilieka nuo Eurolygos lyderių – drauge su „Monaco“ ir toliau dalinasi 3–4 vietas. Nuo laiptelio aukščiau skiria tik vienas laimėjimas.