Smūgis „Bayern“ viltims – visiškai subyrėjo kovoje prieš „Maccabi“

Dėl Eurolygos įkrintamųjų lenktyniaujanti Miuncheno „Bayern“ (13-18) ekipa patyrė skaudžią nesėkmę namuose.
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Pablo Laso auklėtiniai penktadienio vakarą savų sirgalių akivaizdoje 74:89 (21:22, 14:26, 27:15, 12:26) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (18-13), kuri įsibėgėjo lemiamu sezono metu – įsirašė jau 5 pergalę paeiliui.

Svečiai antrajame kėlinyje turėjo 16 taškų persvarą (26:42), bet šeimininkai nepasidavė ir ketvirtojo kėlinio pradžioje jau pirmavo „Bayern“ (67:63).

Atrodė, kad bavarai įsirašys taip reikalingą pergalę, tačiau „Maccabi“ spurtas tiesiog nokautavo šeimininkus. Svečiai laimėjo atkarpą net 18:0 ir nepaliko jokių klausimų rungtynių pabaigoje.

„Maccabi“ po šio laimėjimo įsitvirtino 7-oje vietoje, o „Bayern“ nepasinaudojo šansu neatsilikti lenktynėse dėl pirmojo dešimtuko ir su „Žalgiriu“ dalinasi 14–15 vietas.

„Bayern“: Leandro Bolmaro 21 (3/9 trit.), Serge'as Ibaka 14 (8 atk. kam.), Carsenas Edwardsas 12, Eliasas Harrisas 9.

„Maccabi“: Jasielis Rivero 17, Wade'as Baldwinas 15, Lorenzo Brownas ir Jamesas Webbas – po 12, Joshas Nebo 10 (7 atk. kam.).