2020 12 04

Staigmena buvo arti: lemiamu metu į priekį šovęs „Real“ palaužė ASVEL ekipą

Vilerbano ASVEL praėjusią savaitę nukovė „Barcelona“ komandą, tačiau iki antrojo siurprizo pritrūko – prancūzai penktadienio vakarą Madride 84:91 (26:19, 24:21, 20:21, 14:30) apmaudžiai krito prieš „Real“ ekipą.
Madrido „Real“ – Vilerbano ASVEL
Madrido „Real“ – Vilerbano ASVEL / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Prieš ketvirtąjį kėlinį ASVEL dar pirmavo 70:61, tačiau lemiamu metu Madride šeimininkavo „Real“ krepšininkai.

Sergio Llullas, kuris dar pirmoje pusėje sužaidė puikią atkarpą, ketvirtojo kėlinio viduryje po itin ilgos pertraukos tritaškiu išvedė „Real“ į priekį 82:79.

Prancūzai pradėjo skubėti, metimai į krepšį nekrito, o madridiečiai perėmė rungtynių kontrolę bei šventė pergalę.

Walteris Tavaresas rungtyniavo puikiai – jis pelnė 19 taškų (7/8 dvit., 5/6 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, blokavo net 4 metimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

ASVEL komanda dvitaškius (18/37 – 49 proc.) metė net šiek tiek prasčiau nei tritaškius (11/22 – 50 proc.).

„Real“ pataikė 63 proc. dvitaškių (25/40), iš toli atakuoti sekėsi vidutiniškai – tikslą pasiekė 36 proc. tritaškių (8/22).

Pralaimėjusiems Guerschonas Yabusele ir Norrisas Cole'as pelnė po 21 tašką.

„Real“: W.Tavaresas (6 atk. kam., 29 naud. bal.) ir S.Llullas po 19, F.Causeuras 13, R.Fernandezas ir T.Thompkinsas po 8.

ASVEL: N.Cole'as ir G.Yabusele po 21, D.Lighty 13, A.Freemanas 11.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti