Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2009 12 21

M.Popovičiaus byla: kalėdinė teismo dovana „Žalgiriui“ – 14 litų

Lietuvos apeliacinis teismas savaip išsprendė ginčą tarp krepšinio klubo ir buvusio jo legionieriaus Marko Popovičiaus.
Marko Popovičius
Marko Popovičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pirmadienį Lietuvos apeliacinis teismas pranešė, kad pakeitė ankstesnį Kauno apygardos teismo sprendimą civilinėje byloje pagal ieškovo Kroatijos krepšininko M.Popovičiaus ieškinį atsakovui viešajai įstaigai Kauno „Žalgirio“ rėmėjui dėl nesumokėto atlyginimo, premijų ir delspinigių priteisimo.

Esmė – teismas sumažino sportininkui priteistą sumą, tačiau atlikti pakeitimai, švelniai pasakius, simboliniai.

Teisėjai nutarė priteistą iš atsakovo atlyginimo ir premijų sumą sumažinti nuo 436 387 Lt iki 436 373 Lt  ir visą priteistą sumą sumažinti nuo 451 924 Lt iki 451 910 Lt. Priteistą iš atsakovo VšĮ Kauno „Žalgirio“ rėmėjo valstybei žyminio mokesčio sumą sumažinti nuo 4 259,62 Lt iki 4 259,55 Lt (keturių tūkstančių dviejų šimtų penkiasdešimt devynių litų penkiasdešimt penkių centų).

Pasirodo, kauniečiai teisėjai buvo įvėlę elementarių aritmetinių klaidų. Kolegos iš sostinės netikslumus ištaisė.

Taip pat teismas nutarė grąžinti Kauno „Žalgirio“ rėmėjui 4 294,38 Lt (keturis tūkstančius du šimtus devyniasdešimt keturis litus trisdešimt aštuonis centus) žyminio mokesčio, sumokėto pagal 2009 m. birželio 22 d. mokėjimo nurodymą Nr. 314.Teismas apkarpė M.Popovičiui priteistą sumą 14 litų, o iš „Žalgirio“ valstybės naudai priteistą žyminį mokestį sumažino 7 centais.

Be to, nutarta priteisti iš atsakovo į valstybės biudžetą 1,45 Lt (vieną litą keturiasdešimt penkis centus) procesinių dokumentų įteikimo apeliacinės instancijos teisme išlaidų atlyginimo.

Kaip jau pasakojo 15min.lt, Kauno teismas solidžią sumą užsieniečiui buvo priteisęs praėjusią gegužę.

„Žalgirio“ klubas savo nenorą mokėti gynėjui iš Kroatijos beveik pusę milijono litų motyvavo tuo, kad M.Popovičiaus žaidimo rezultatai buvo prasti ir nuvylė komandą.

Paskutinį sezoną Kauno „Žalgiryje“ M.Popovičius Eurolygoje vidutiniškai žaidė po 21 min. ir pelnydavo 11,7 taško.

„Ieškovo – profesionalaus krepšininko – statistiniai rodikliai 2007–2008 m. krepšinio sezone, atstovaujant „Žalgiriui“, nelaikytini gerais, palyginti su praeitu sezonu, todėl darytina išvada, kad ieškovas nebuvo pakankamai talentingas krepšininkas, netinkamai ar nepakankamai rūpinosi savo fizine būkle, todėl konstatuotina, kad pastarasis pažeidė sutartį“, – rašyta „Žalgirio“ skunde, kuriuo prašyta teismo M.Popovičiaus ieškinį apskritai atmesti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius