2014 09 26

Trečiajame kėlinyje atsibudęs Kazanės „Uniks“ išplėšė vietą Eurolygoje

Penktadienio vakarą neįtikėtinas trileris susiklostėse rungtynėse dėl vietos kito sezono Eurolygos turnyre. Atrankos turnyro finale susitiko Kazanės „Uniks“ ir Vilerbano ASVEL klubai. Fantastiškai atsitiesę rungtynes 88:79 (22:20, 17:33, 25:11, 24:15) laimėjo Kazanės krepšininkai.
Keithas Langfordas
Keithas Langfordas / „Scanpix“ nuotr.

Po pirmojo kėlinio Kazanės ekipa pirmavo dviem taškais, tačiau antrajame ketvirtyje ASVEL spurtavo ir susikrovė net 14 taškų pranašumą. Nepaisant to, po didžiosios pertraukos rusai grįžo su nauja jėga ir užtikrintai laimėję kėlinį išlygino rezultatą 64:64. Paskutiniame ketvirtyje psichologinį ir žaidybinį pranašumą jau turėjo „Uniks“ krepšininkai.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausias buvo 21 tašką pelnęs Jamesas White'as. D'Oras Fischeris pridėjo 18 taškų ir 8 atkovotus kamuolius. Curtis Jerrellsas pridėjo 15 taškų, K. Kaimakoglou – 13.

Davidas Andersenas ASVEL klubui surinko net 27 taškus. Po 12 taškų pridėjo Edwinas Jacksonas ir Amara Sy.

Kazanės krepšininkai reguliariojo Eurolygos sezono A grupėje varžysis su Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionu Kauno „Žalgiriu“, Sasario „Dinamo“ (Italija), Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija), Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) ir Madrido „Real“ (Ispanija) komandomis.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas