2021 12 03

Trileris su pratęsimu – Kazanėje išgyvenusi „Olympiakos“ sustabdė UNIKS

Kazanės UNIKS (7-6) iš paskutinių septynių mūšių Eurolygoje buvo laimėjusi net šešis, tačiau penktadienį Tatarstano sostinėje pergalės šokį šoko Pirėjo „Olympiakos“ (9-5) krepšininkai, dramatiškai apgynę trečiąją poziciją Eurolygoje – 87:84 (17:20, 25:20, 17:22, 18:15, 10:7).
Rungtynių akimirka / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Graikijos klubas galėjo laimėti ir be dramos, bet ketvirtojo kėlinio pabaigoje leido Tonye Jekiri atkovoti kamuolį puolime ir likus žaisti 12 sekundžių išlyginti rezultatą (77:77). Per likusį laiką pelnyti taškų svečiams nepavyko.

Pratęsime „Olympiakos“ taip pat pirmavo didžiąją laiko dalį (86:81), bet vieną baudos metimą pro šalį metęs Kostas Sloukas buvo suteikęs viltį šeimininkams išplėšti dar vieną pratęsimą – vis dėlto Mario Hezonja tolimas metimas su sirena skriejo pro šalį.

„Olympiakos“ klubą į pergalę tempė Aleksandras Vezenkovas, įskraidinęs ir lemiamą tritaškį pratęsimo pabaigoje. Bulgaro sąskaitoje 22 taškai (3/7 trit.), 8 atkovoti kamuoliai ir net 36 naudingumo balai.

Kazanės UNIKS: Lorenzo Brownas 21 (6 kld.), Isaiah Canaanas 20 (6/9 trit.), Mario Hezonja (7 atk. kam.) ir Johnas Brownas – po 11.

Pirėjo „Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 22 (8 atk. kam., 36 naud. bal.), Kostas Sloukas 12 (8 rez. perd.), Moustapha Fallas ir Giannoulis Larentzakis – po 10.