2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2019 01 04

„urBONUSas“: „Žalgirio“ trūkumas, „Ryto“ šansai ir J.Vainausko atleidimo priežastys

Naujųjų metų pradžia žymi sezono pusiaukelę Europos krepšinyje. Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“ pradėjo svarbų etapą Europos fronte, o Panevėžio „Lietkabelis“ baigė Jono Vainausko permainų pasiutpolkę. Krepšinio podkaste „urBONUSas“ – Lietuvos krepšinio aktualijų aptarimas.
„urBONUSe“ – Lietuvos krepšinio aktualijų aptarimas
„urBONUSe“ – Lietuvos krepšinio aktualijų aptarimas / 15min nuotr.

Ar Kauno „Žalgiriui“ per 15 antrojo Eurolygos rato rungtynių pavyks pasiekti 9 pergales ir vėl iškopti į atkrintamąsias varžybas?

Ar Vilniaus „Rytas“ gali nubraukti juodą pirmąją sezono pusę ir sunkų sezoną paversti sėkmingu?

Kokios galėjo būti nutylėtos Jono Vainausko atleidimo iš Panevėžio „Lietkabelio“ priežastys?

15min podkaste „urBONUSas“ apie tai ir dar daugiau diskutuoja jo vedėjas Donatas Urbonas, TV3 sporto žinių vedėjas Vilius Stalgaitis bei krepšinio apžvalgininkas Rokas Pakėnas.

Pirmasis 2019-ųjų „urBONUSas“ apie: „Žalgirio“ pirmojo rato Eurolygoje vertinimą (2:20); Šarūno Jasikevičiaus kantrybę (8:00); 9 pergalių „Žalgirio“ misiją (20:30); Šaro karjeros stotelių eiliškumo pokyčius (26:30); L.Lekavičių „Žalgirio“ radare (28:40); „Ryto“ šansus patekti į „EuroCup“ ketvirtfinalį (35:25); kodėl gaila Dainiaus Adomaičio (45:30); J.Vainausko sukeltą chaosą Panevėžyje (47:20); J.Vainausko problemas už aikštės ribų (51:30); Nenado Čanako įsiūtį (54:45); Alvydo Bieliausko galimą pasitraukimą (59:00).

Podkasto „urBONUSas“ ieškokite portale 15min ir 24sek, platformose „Podbean“, „SoundCloud“, „Spotify“.

Klausykite „urBONUSo“ kiekvieną savaitę. Šiame krepšinio podkaste girdėsite išsamius žurnalisto Donato Urbono pokalbius su savo sričių profesionalais, artimiau susipažinsite su spalvingomis krepšinio asmenybėmis ir jų darbo užkulisiais, klausysite diskusijas apie aktualiausius įvykius krepšinio pasaulyje.

Podkastai Lietuvoje yra dar neišplėtotas medijų žanras, tačiau pasaulyje jie yra labai populiarūs – vien JAV jų mažiausiai kartą per mėnesį klausosi 67 milijonai žmonių.

15min greitu metu žada ir daugiau audionaujienų. Šiuo metu kuriama nauja audioplatforma, kurią finansuoja „Google“ valdomas „Digital News Initiative“ fondas. Mobiliojoje programėlėje ir portale 15minvartotojai galės klausytis profesionaliai įgarsintų straipsnių, podkastų, diskusijų ir kitokio turinio.

Portale 15min galite klausyti ir podkasto apie futbolą – „Skrieja kamuolys“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 24sek