Užgesintame Belgrado pragare – „Žalgiriui“ itin paranki „Olympiakos“ pergalė

Fantastišką ketvirtąjį kėlinį sužaidęs Pirėjo „Olympiakos“ (20-12) klubas iškovojo Kauno „Žalgiriui“ itin naudingą pergalę.
Željko Obradovičius
Željko Obradovičius / „Scanpix“ nuotr.

Eurolygos vicečempionai išvykoje išlipo iš 13 taškų pelkės (46:59), į kurią buvo įklimpę po trijų kėlinių.

Charakterį demonstravęs „Olympiakos“ laimėjo ne bet kur, o karštajame Belgrado pragare – 74:69 (17:22, 15:18, 14:19, 28:10) nugalėdamas „Partizan“ (14-18) klubą.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje. Iki tol puolime strigęs Pirėjo klubas surengė spurtą net 18:2 ir nutildė karštąją Belgrado areną.

„Partizan“ nesėkmės yra itin naudingos Eurolygos įkrintamųjų traukinį vis dar gaudančiam „Žalgiriui“ (14-18), kuris šįvakar 87:73 nugalėjo kitą tiesioginį konkurentą Milano „Olimpia“ (14-18) ir susilygino pergalėmis su šiais dviem klubais.

„Žalgiris“, „Partizan“, „Olimpia“ ir „Valencia“ dabar dalinasi 11–14 vietas.

Į dešimtąją po šio vakaro pakilo Stambulo „Anadolu Efes“ (15-17).

Lietuvis Ignas Brazdeikis ir kitas šį sezoną „Žalgiryje“ pradėjęs „Olympiakos“ krepšininkas Nazas Mitrou-Longas trenerio sprendimu nesužaidė nė sekundės.

„Partizan“ šiose rungtynėse vertėsi be Zacho LeDay‘aus, kuris išgyvena tėvo netektį.

„Partizan“: Kevinas Punteris 19 (1/6 trit., 5 rez. perd.), Frankas Kaminsky 14 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Bruno Caboclo 13 (8 atk. kam.), P.J.Dozieras 12 (9 atk. kam.), Mateuszas Ponitka 8 (7 atk. kam.).

„Olympiakos“: Nigelas Williamsas-Gossas 17 (5 per. kam.), Kostas Papanikolaou 13, Thomasas Walkupas 11, Isaiah Canaanas 10.