2017 04 26

V.Spanoulio tritaškiai neišgelbėjo – „Anadolu Efes“ pasiekė antrą pergalę

Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai pasiekė antrąją iš eilės pergalę Eurolygos ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių su Pirėjo „Olympiakos“ ir dabar pirmauja 2-1.
Thomasas Heurtelis
Thomasas Heurtelis / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

„Anadolu Efes“ namuose iškovojo pergalę 64:60 (14:17, 19:10, 18:10, 13:23).

Po trijų ketvirčių Turkijos klubas turėjo solidų 14 taškų pranašumą (51:37), tačiau per lemiamą ketvirtį buvo netoli nesėkmės. Šešių su puse minutės atkarpą graikai laimėjo 12:2.

Likus žaisti minutę V.Spanoulio tritaškis priartino svečius iki metimo (57:59). „Anadolu Efes“ atsakė tritaškiu, tačiau V.Spanoulis dar kartą pataikė iš toli ir likus 18 sek. komandas skyrė tik taškas (61:60).

T.Heurtelis tada sumetė abi baudas, palikdamas graikams 16 sekundžių, tačiau V.Spanouliui trečio iš eilės tritaškio pataikyti nepavyko.

„Anadolu Efes“ laimėjo nepaisant to, kad per rungtynes pataikė vos du tritaškius iš 18-os (11 proc.). Juos išgelbėjo vos 4 prarasti kamuoliai, kai „Olympiakos“ jų prarado net 17.

„Anadolu Efes“: B.Dunstonas 16 (7/10 dvit., 9 atk. kam.), T.Heurtelis 13, D.Brownas 12, J.Grangeris 11.

„Olympiakos“: V.Spaniulis 15 (3/7 trit., 7 rez. perd., 8 kld.), E.Greenas, G.Printezis (7 atk. kam.) ir V.Mantzaris po 8.