2023 01 13

„Valencia“ išbarstė milžinišką persvarą, bet neleido ASVEL išsigelbėti

„Valencia“ (9-10) krepšininkai vos neprisižaidė, išbarstę 20 taškų pranašumą, tačiau galiausiai nustūmė Vilerbano ASVEL (6-13) klubą į dar gilesnę duobę Eurolygoje.
Jonahas Radebaugh
Jonahas Radebaugh / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose rungtynėse Valensijos ekipa šventė pergalę 83:79 (22:16, 30:21, 10:23, 21:19).

Pirma rungtynių pusė visiškai priklausė „Valencia“ ekipai – svečiai diktavo sąlygas ir pabėgo į priekį 20 taškų skirtumu (25:45).

Tačiau ASVEL, jau ne pirmą sykį šiame sezone, sugebėjo grįžti į rungtynes. Šeimininkai po galingo spurto trečiajame kėlinyje netgi persvėrė rezultatą savo naudai (57:56).

ASVEL dar pirmavo likus žaisti 4 minutes (72:71), bet „Valencia“ tuomet įskraidino du tritaškius iš eilės ir nurūko į priekį (72:79).

Atrodė, kad svečiai vėl kontroliuoja situaciją aikštėje, bet ASVEL ir tuomet nepasidavė. Du jų tritaškiai grąžino maksimalią intrigą (78:79), tačiau „Valencia“ neklydo prie baudų metimo linijos ir kovingiems šeimininkams išsigelbėti nepavyko.

ASVEL: Nando De Colo 14 (5 rez. perd.), Charlesas Kahudi 13 (5 atk. kam.), Youssoupha Fallas 12, Antoine’as Diot ir Jonah Mathewsas – po 10.

„Valencia“: Jonah Radebaugh (3/4 trit.) ir Xabi Lopezas-Arostegui (6 rez. perd., 5 atk. kam.) – po 13, Klemenas Prepeličius (7 rez. perd.) ir Guillemas Fernando – po 11, Kyle’as Alexanderis ir Josepas Puerto – po 9.