2022 11 12

Valensijoje – sprigtas Eurolygos lyderiams su Donatu Motiejūnu

„Monaco“ (5-2) ekipa iki išvykos į Valensiją buvo patyrusi tik vieną nesėkmę šio sezono Eurolygoje, tačiau lygos lyderiai nudegė nuo „Valencia“ (4-3) krepšininkų.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Šeimininkai šventė dramatišką pergalę 89:84 (20:20, 21:20, 23:14, 25:30).

Pirmą spurtą „Valencia“ surengė antrajame kėlinyje (39:29), tačiau „Monaco“ grįžo ir netgi persvėrė rezultatą (41:42).

Dar sykį šeimininkai pabėgo po pertraukos ir ketvirtojo kėlinio pradžioje turėjo solidžią 13 taškų persvarą (67:54), tačiau „Monaco“ ir vėl grįžo į rungtynes (73:73).

Iniciatyvos tada ėmėsi Chrisas Jonesas. Amerikietis smeigė tritaškį per rankas, surinko 5 taškus iš eilės, o „Valencia“ nukalė saldžią pergalę.

12 minučių „Monaco“ ekipoje žaidęs Donatas Motiejūnas surinko 8 taškus (3/3 dvit., 0/1 trit., 2/5 baud.), prarado 1 kamuolį ir surinko 3 naudingumo balus.

Po „Monaco“ kluptelėjimo vienvalde šio sezono Eurolygos lydere vėl tapo Stambulo „Fenerbahče“ (6-1) ekipa.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 27 (5/7 trit.), Jaredas Harperis 16 (7 klaid.), Jamesas Webbas III 15 (3/4 trit. 8 atk. kam.), Xabi Lopezas-Arostegui 12.

„Monaco“: Jordanas Loydas 24 (3/3 trit.), Alpha Diallo 14 (4 per. kam.), Mike‘as Jamesas (1/6 dvit., 1/5 trit., 5 rez. perd.) ir Elie Okobo – po 12, Donatas Motiejūnas 8 (2/5 baud.).