2019 11 07

Vargo turėjęs „Real“ pagaliau laimėjo Eurolygos rungtynes išvykoje

Madrido „Real“ (4-3) krepšininkai nutraukė nemalonią šio sezono tendenciją Eurolygoje. Pablo Laso auklėtiniai Belgrade 75:60 (12:9, 21:18, 16:25, 26:8) palaužė „Crvena Zvezda“ (2-5) ir po trijų nesėkmių pagaliau laimėjo rungtynes išvykoje.
Fabienas Causeuras
Fabienas Causeuras / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Karališkasis“ klubas iki šių rungtynių buvo suklupęs Kaune, Stambule ir Miunchene, o ir Serbijos sostinėje „raudonosios žvaigždės“ komanda Ispanijos ekipai lengvo gyvenimo nedavė.

Po trijų kėlinių Andrija Gavrilovičiaus auklėtiniai dar pirmavo 52:49, bet „Real“ visiškai įšaldė varžovų puolimą lemiamos atkarpos starte.

„Crvena Zvezda“ taškų nepelnė daugiau nei penkias minutes, o Madrido krepšininkai per tą laiką pataikė net keturis tritaškius ir deficitą pakeitė pranašumą – 61:52.

Šeimininkai dar buvo priartėję iki 5 taškų, bet rimtesnio iššūkio mesti varžovams jau nebespėjo.

Šioms rungtynėms teisėjavo ir lietuvis Gytis Vilius.

„Crvena Zvezda“: Billy Baronas 17 (3/8 trit.), Lorenzo Brownas 14 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jamesas Gistas ir Borisa Šimaničius po 6.

„Real“: Sergio Llullas 16 (5/15 metimai, 5 rez. perd.), Rudy Fernandezas 12 (4/7 trit.), Walteris Tavarešas 11 (8 atk. kam., 5 blk.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti