2026-03-10 22:55

Vassilis Spanoulis skiriasi su „Monaco“

Vassilio Spanoulio etapas „Monaco“ klube baigėsi. Graikijos žiniasklaida praneša, kad legendinis krepšininkas palieka Eurolygos vicečempionų vyr. trenerio pareigas.
Vassilis Spanoulis
Vassilis Spanoulis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Informuojama, jog V.Spanoulis susitiko su „Monaco“ vadovais, o šio susitikimo rezultatas toks, jog graikas palieka komandą.

Monako Kunigaikštystės ekipą, kuri dar prieš porą mėnesių pirmavo Eurolygoje, ėmė krėsti finansinės bėdos, o jų paveikta ekipa nusirito į Eurolygos pirmojo dešimtuko pabaigą.

V.Spanoulis jau netreniravo komandos per Prancūzijos taurės rungtynes praėjusį savaitgalį, o nuo tada jo ateitį gaubė migla.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Vassilis Spanoulis
Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Vassilis Spanoulis

Artimiausiose rungtynėse prieš Pirėjo „Olympiakos“ ketvirtadienį „Monaco“ vadovaus ukrainietis Serhijus Gladyras, kuris iki šiol ėjo asistento pareigas.

V.Spanoulis „Monaco“ vairą perėmė 2024 m. lapkritį, kai buvo atleistas Saša Obradovičius. Graikas jau pirmame sezone nuvairavo ekipą į Eurolygos finalą, bet jame „Monaco“ nusileido Šarūno Jasikevičiaus treniruojamai Stambulo „Fenerbahče“.

Prieš kelias savaites V.Spanoulis su „Monaco“ iškovojo Prancūzijos lygos taurę. Tiesa, pernai „Monaco“ nelaimėjo nei vienos iš Prancūzijos taurių bei pralaimėjo lygos finalo seriją prieš „Paris“.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą