„Miuncheno „Bayern“ išmontavo „Žalgirio“ areną“, – juokėsi Vokietijos sporto leidinys „sport1.de“.
Pasaulio čempiono Gordono Herberto diriguojama Bavarijos komanda dominavo Nemuno saloje praktiškai visas 40 minučių bei išrašė Kauno „Žalgiriui“ pralaimėjimą 97:82.
Tai – trečioji iš eilės bei septintoji per pastarąsias aštuonerias rungtynes Andrea Trinchieri auklėtinių nesėkmė Eurolygoje iš eilės, stipriai gniuždanti Lietuvos flagmano šansus pasiekti turnyro įkrintamąsias.
Tuo metu „Bayern“ vis labiau svajoja apie grįžimą į stipriausio Senojo žemyno ketvirtfinalį, kuriame Miuncheno komanda yra varžiusi tik du kartus istorijoje – 2021 ir 2022 metais, kai prie bavarų pasididžiavimo vairo dar stovėjo dabar „Žalgirio“ generolas A.Trinchieri.
„Po dvejų nuviliančių metų paeiliui mes ir vėl turime gerą šansą“, – džiaugėsi „sport1.de“.
Šiuo metu „Bayern“ su 14 pergalių ir 10 nesėkmių kišenėje žengia šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.
Didieji Vokietijos sporto leidiniai liaupsino pagrindinę „Bayern“ krepšininkų trijulę, ypatingai – pratrūkusį snaiperį Andreasą Obstą, bei atkreipė dėmesį į desperaciją kvepiančius A.Trinchieri veiksmus.
„Šį sezoną Eurolygos išvykoje „Bayern“ taip gerai dar nebuvo žaidęs“, – apie penktąją pergalę išvykoje šį sezoną iškovojusius G.Herberto auklėtinius rašo giganto „Bild“ redaktorė Kristina Ellwanger.
