Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 01 07, 11:39

Žalgirietis tiesia pagalbos ranką nuo gaisrų kenčiantiems tautiečiams

Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Jockas Landale'as nusprendė pagelbėti su milžiniškais gaisrais jo gimtojoje Australijoje kovojantiems žmonėms.
Jock Landale
Jock Landale / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Krepšininkas socialiniame tinkle „Instagram“ pažadėjo, jog už kiekvieną bet kurio žaidėjo pataikytą tritaškį per ketvirtadienį vyksiančias „Žalgirio“ ir Madrido „Real“ rungtynes paaukos 100 dolerių, o už dėjimą skirs po 50 dolerių.

„Instagram“ nuotr./Jocko Landale'o pasižadėjimas
„Instagram“ nuotr./Jocko Landale'o pasižadėjimas

„Kaip visi žinote, mano namuose kovojama dėl išlikimo. Australija išgyvena siaubingiausius gaisrus, o jų mastą sunku stebėti būnant toli ir žinant, kiek daug žmonių tai paveikė. Praradome milijonus gyvūnų ir žemės hektarų, taip pat žuvo ir daugiau nei 20 žmonių“, – rašė J.Landale'as.

Krūmynų gaisrai Australijoje įsisiūbavo dar rugsėjį ir tęsiasi iki pat dabar. Per juos išdegė jau virš 8 mln. hektarų žemės – tai lenkia bendrą Lietuvos plotą.

Jeigu „Real“ ir „Žalgiris“ tarpusavio rungtynėse pademonstruos įprastus rodiklius, abi komandos turėtų sumesti bent 18 tritaškių. „Real“ vidurkis šį sezoną siekia 11,2, o „Žalgirio“ – 7,1 tolimo metimo per mačą.

Kiek anksčiau gaisro aukoms pagalbos ranką ištiesė ir Australijoje rungtyniaujantis LaMelo Ballas, sutikęs paaukoti savo mėnesio atlyginimą.

Dosnumu pasižymėjo ir Australijoje vykstančiuose turnyruose šiuo metu dalyvaujantys tenisininkai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek