2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
01 05 /20:41

„Žalgirio“ arenoje suspengo tyla: K.Evansui įtariama Achilo sausgyslės trauma

Pirmosios 2023-iųjų rungtynės „Žalgirio“ arenoje prasidėjo labai nemaloniu vaizdu. Jau antroje Kauno „Žalgirio“ atakoje traumą patyrė ir aikštę paliko absoliutus komandos vedlys Keenanas Evansas.
Rungtynių akimirka
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Amerikietis pelnė taškus pirmajame „Žalgirio“ išpuolyje, o kauniečiams apsigynus nusiėmė kamuolį gynyboje.

Bet vos nusileidęs ant parketo įžaidėjas pajuto kažką negero.

K.Evansas kryptelėjo koją ir sumišęs pažvelgė atgal, lyg manydamas, kad su kažkuo susidūrė, bet ten nieko nebuvo – visi devyni aikštėje buvę žaidėjai jau buvo pasileidę į kitą aikštės pusę.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Keenan Evans
Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Keenan Evans

Pasivaręs kamuolį vos kelis metrus K.Evansas krito ant žemės ir susiėmė už sužeistos vietos – viršutinės galinės pėdos dalies, kaip tik ten, kur yra Achilo sausgyslė.

„Žalgirio“ klubas antrojo kėlinio metu pranešė, kad komandos lyderiui įtariama Achilo sausgyslės trauma. Daugiau informacijos bus pateikta po išsamesnių tyrimų.

Ne vienas krepšininkas, tarp jų ir legendinis Kobe Bryantas, praeityje yra kalbėjęs apie tai, jog plyštant Achilo sausgyslei pajunti lyg kažkas būtų stipriai spyręs tau į koją iš nugaros.

Be to, Achilo sausgyslės traumos dažniausiai patiriamos situacijose be kontakto su varžovu.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Rungtynių akimirka
Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Rungtynių akimirka

„Žalgirio“ medikai suteikė K.Evansui pirmąją pagalbą, o po kelių akimirkų padedamas Rolando Šmito ir Edgaro Ulanovo amerikietis patraukė ant suolo. Dar po kelių minučių su taip pat traumuoto Tylerio Cavanaugh pagalba K.Evansas iššlubčiojo į rūbinę.

Jei pasitvirtintų blogiausia diagnozė – Achilo sausgyslės plyšimas, „Žalgirio“ lyderiui sezonas būtų baigtas, mat pasveikti po tokio sužeidimo dažniausiai prireikia bent jau pusmečio.

26-erių teksasietis yra absoliutus „Žalgirio“ vedlys šį sezoną. Eurolygoje jis vidutiniškai pelno po 16,8 taško, atlieka po 3,9 rezultatyvaus perdavimo ir renka po 18,4 naudingumo balo.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Rungtynių akimirka
Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Rungtynių akimirka

Ypač įspūdingą pasirodymą K.Evansas surengė paskutinėse rungtynėse prieš Kalėdas, kai į Miuncheno „Bayern“ krepšį sukratė net 32 taškus ir surinko 39 naudingumo balus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 24sek