Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti
2010 01 05

„Žalgirio“ gerbėjams pristatytas Butautas (video)

Po Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynių su Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkais ištikimiausi Kauno ekipos gerbėjai skubėjo į konferencijų salę, kurioje turėjo puikią progą susipažinti su neseniai „Žalgirio“ vairą perėmusiu Ramūnu Butautu bei atsisveikinti su buvusiu strategu Gintaru Krapiku, rašo oficiali Lietuvos vicečempionų svetainė internete.
Pirmoji trenerio darbo diena
R.Butautas iš karto rado bendrą kalbą su „Žalgirio“ gerbėjais / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Gausiai susirinkę sirgaliai aplodismentais pasitiko komandai iki šiol vadovavusį G.Krapiką, kuris „Žalgiriui“ liko ištikimas ir sunkiausiais laikais. Pats treneris aistruoliams dėkojo už paramą bei pripažino – žalia spalva visada išliks jo širdyje.

„Visada esu, buvau ir būsiu žalgirietis. Nesvarbu kur dirbsiu, nesvarbu ką – žalia spalva išliks mano širdyje. Noriu visiems nuoširdžiai padėkoti už palaikymą ir supratingumą net ir tada, kai nesisekdavo. Tai buvo nuostabus laikas, tačiau gyvenime viskas keičiasi, kad ir kaip sunku kartais būtų. Linkiu „Žalgiriui“ kuo didžiausios sėkmės ateityje ir dar kartą dėkoju visiems už palaikymą“, - emocingai kalbėjo G.Krapikas.

Konferencijų salėje pasirodžius R.Butautui aistruoliai taip pat pakilo iš savo vietų bei naująjį trenerį pasitiko garsiais plojimais. Krepšinio specialistas iš karto rado bendrą kalbą su komandos gerbėjais bei tikino, jog pergales galima pasiekti tik dirbant išvien.

„Man ir visai komandai Jūsų palaikymas yra labai svarbus. Juk be Jūsų nebūtų mūsų – mes žaidžiame Jums. Labai džiaugiuosi suteikta proga – nuo mažų dienų sirgdavau už „Žalgirį“ ir tai man reiškia labai daug. Vaikinai dirba labai užsidegę, net nepajunti, kaip prabėga treniruotė. Su tokiu noru tobulėti ir atsidavimu tikrai galima pasiekti daug. Turime puikią, jauną komandą, optimistiškai žiūrime į priekį bei nebijome iššūkių“, - su šypsena veide kartojo naujasis strategas.

VIDEO: ŽALGIRIO treneriai bendravo su klubo fanais

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius