15min be reklamos
2010 12 09, 14:03

„Žalgirio“ kelionėje į Gdynę skambėjo sveikinimai Mantui Kalniečiui (video)

Trečiadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ komanda atvyko į Gdynę, kur šiandien, ketvirtadienį, žais Eurolygos aštuntojo turo rungtynes su vietos „Asseco Prokom“ komanda.
Rungtynių akimirkos
Mantas Kalnietis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Žalgiriečių kelionė į Lenkiją neprailgo – krepšininkai į šalį kaimynę keliavo kompaktišku, bet patogiu lėktuvu. Nusileidusią šalia Gdynės esančio Gdansko oro uoste komandą pasitiko dribsniais krintantis sniegas. Dėl užpustyto kelio autobusu į viešbutį teko važiuoti kiek ilgiau, tačiau didesnių problemų lietuviams tai nesukėlė. Pasiekę puikiai pažįstamą viešbutį, kuriame svečius jau kelintą sezoną iš eilės priima „Asseco Prokom“ klubas, žalgiriečiai pavakarieniavo ir nuėjo ilsėtis.

Ketvirtadienio rytą „Žalgiris“ treniruosis Gdynės sporto arenoje, kurioje telpa 5 000 žiūrovų. Po pratybų į viešbutį grįžę krepšininkai konferencijų kambaryje paskutinį kartą prieš rungtynes stebės ir analizuos „Asseco Prokom“ ekipos žaidimą.

Dar vieną treniruotę kauniečiai surengė prieš pat išvyką į Lenkiją. „Žalgirio“ treniruočių centre komandos nariai dar kartą pasveikino tėvu tapusį Mantą Kalnietį bei įteikė jam pirmąsias dovanas. Kelionės metu žalgiriečiai M.Kalniečiui siuntė linkėjimus ir patarimus, kaip geriausiai susidoroti su tėvystės rūpesčiais.

Reportaže siūlome pasižiūrėti žalgiriečių kelionės į Gdynę epizodus:

VIDEO: "Žalgirio" kelionėje į Gdynę skambėjo sveikinimai M.Kalniečiui

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie 24sek