Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 02 25, 10:12

Žinutę siuntusiam Eurolygos teisėjui iš Ukrainos – jautrūs E.Messinos žodžiai

Eurolygos teisėjas iš Ukrainos Borisas Ryžikas pasiuntė žinutę prieš rungtynes ir suvirpino krepšinio bendruomenės širdis.
Borisas Ryžikas
Borisas Ryžikas / 15min nuotr.

„Stabdykite karą“, – ant paprasto popieriaus lapo užrašė arbitras ir laikė šį lapą per komandų pristatymą, skambant Eurolygos himnui.

Pirėjo „Olympiakos“ ir Milano „Olimpia“ rungtynėse dirbo B.Ryžikas. Galiausiai Graikijos klubas šventė pergalę 67:58, bet tiek per rungtynes, tiek ir po jų karas (ne krepšinis) buvo pagrindinė tema.

Dar mačo metu Shaquiellie'as McKissicas, paklaustas, ką reikia daryti antroje rungtynių pusėje, sakė: „Nežinau... Spėju, gynybą? Tiesiog pasaulyje tiek visko vyksta. Nežinau, ar tai dabar išvis svarbu.“

O ir „Olimpia“ treneris po pralaimėjimo kreipė temą ne sporto linkme.

„Noriu išreikšti savo palaikymą Borisui Ryžikui. Negaliu net įsivaizduoti, ką jis dabar išgyvena. Šis teisėjas atvyko čia šiandien, tokią bjaurią dieną Europoje, kada prasidėjo karas Ukrainoje.

Labai sunku kažką komentuoti. Kai matai, kad rungtynės yra atšaukinėjamos dėl šios situacijos. Mes nežinome, kas nutiks ateityje. Žinote, pralaimėjimas krepšinio rungtynėse nieko nereiškia, palyginus su tuo, kas vyksta“, – kalbėjo E.Messina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek