2017 10 22

A.Gudaitis 23 naudingumo balus surinko per 14 minučių, A.Kulboka sužaidė sezono mačą

Namuose žaidusi Milano „Olimpia“ (4-0) Italijos krepšinio pirmenybėse 93:73 (17:16, 19:21, 33:20, 24:16) nugalėjo Brindizio „Enel“ (0-4) klubą ir pratęsė pergalių seriją.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / „Scanpix“ nuotr.

Artūras Gudaitis žaidė tik 14 minučių, bet spėjo pelnyti 11 taškų (3/3 dvit., 5/6 baud.) ir atkovoti 6 kamuolius.

Lietuvis taip pat atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas ir viso surinko 23 naudingumo balus.

Mantas Kalnietis rungtynėms nebuvo registruotas.

Rezultatyviausiai „Olimpia“ gretose žaidė Andrew Goudelockas, pelnęs 19 taškų. Svečiams Cady Lalanne surinko 21 tašką.

Po dviejų kėlinių „Olimpia“ turėjo vieno taško deficitą (36:37), tačiau po pertraukos Milano krepšininkų pranašumas abejonių nekėlė.

FIBA nuotr./Arnoldas Kulboka

Geriausias sezono rungtynes sužaidė Arnoldas Kulboka. Lietuvio atstovaujama Kapo „Betaland“ (1-3) išvykoje 75:69 (16:20, 21:21, 18:12, 20:16) įveikė Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (0-4) krepšininkus.

19-metis lietuvis per 35 minutes įmetė 19 taškų (2/5 dvit., 5/7 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

„Betaland“ ekipai Enginas Atsuras ir Justinas Edwardsas pelnė po 13 taškų, o „Grissin Bon“ gretose rezultatyviausias buvo Amedeo Della Valle, surinkęs 26 taškus.