2019 11 16

A.Juškevičius ir vėl perkopė 30 taškų ribą, tačiau „Parma“ skaudžiai krito

VTB lygoje – dar vienas sprogstantis Ado Juškevičiaus pasirodymas. Lietuvis antrą savaitę iš eilės tritaškiais metimais bombardavo puikiai Europoje žinomo klubo krepšį, tačiau po 40 žaidimo minučių, kartu su tautiečiais Kaziu Maksvyčiu ir Eigirdu Žukausku turėjo pripažinti varžovų iš Kazanės (4-3) pranašumą – 88:89 (23:19, 21:20, 22:25, 22:25).
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / „Scanpix“/ITAR-TASS nuotr.

Antrą savaitę iš eilės Kazio Maksvyčio vadovaujamoje komandoje VTB lygoje žibėjo snaiperis Adas Juškevičius. Lietuvis ant parketo praleido 34 minutes, per kurias pelnė net 33 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Gynėjo pataikymas – ir vėl pavydėtinas. Adas pataikė 4 dvitaškius iš 7, 7 tritaškius iš 11 bei 4 baudas iš 5, tačiau net ir to pergalei buvo maža.

E.Žukauskas per 26 minutes pasižymėjo 5 taškais ir 5 rezultatyviais perdavimais.

Likus penkioms sekundėms Permės klubas atsiliko 86:89, o prie baudų metimo linijos stojo A.Juškevičius. Lietuvis pataikė pirmąją, prametė antrąją, bet kamuolį puolime atsikovojęs latvis Marekas Mejeris išprovokavo varžovų pražangą ir rezultatą galėjo išlyginti.

Deja, tačiau lemiamu momentu mūsų kaimyno ranka sudrebėjo – jis prametė antrąją baudą, o K.Maksvyčio auklėtiniai ir vėl pralaimėjo. „Parma“ (1-6) VTB lygoje užima priešpaskutinę dvyliktą vietą.

Praėjusią savaitę Permės komanda 100:103 krito prieš Rimo Kurtinaičio „Chimki“, o tuomet A.Juškevičius pelnė net 37 taškus.

Permės „Parma“: A.Juškevičius 34, M.Mejeris 15 (9 atk. kam.).

Kazanės UNIKS: Jamaras Smithas 32 (8/10 dvit.), Errickas McCollumas 18, Raymaras Morganas 12.