2020 02 14

A.Kulbokos svaraus indėlio nepakako: „Real“ žengė į Karaliaus taurės pusfinalį

Arnoldas Kulboka sužaidė puikias rungtynes, tačiau jo atstovaujamas Bilbao „RetaBet“ Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje 83:93 (21:23, 26:27, 16:23, 20:20) krito prieš Madrido „Real“.
Arnoldas Kulboka
Arnoldas Kulboka / „Scanpix“ nuotr.

A.Kulboka buvo trečias pagal efektyvumą komandoje. Lietuvis per 17 minučių pelnė 13 taškų (1/3 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, gavo bloką, kartą prasižengė, išprovokavo varžovo pražangą ir finišavo su 13 naudingumo balų.

Tiesa, kai A.Kulboka buvo aikštėje, „Real“ pelnė 18 taškų daugiau nei „RetaBet“. Pagal šį rodiklį jis buvo blogiausias komandoje.

Trečiajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei 6 minutes, „Real“ pirmavo tik 3 taškais (58:55), tačiau tuomet spurtavo 13:0 ir susikrovė solidžią persvarą (71:55).

Vis tik „RetaBet“ komanda nekapituliavo. Ketvirtajame kėlinyje dar nesužaidus nė 4 minučių, ekipas vėl skyrė tik 5 taškai (75:70).

Sergio Llullo tolimos bombos tapo kertiniu momentu. Likus žaisti 4 minutes, gynėjas smeigė tritaškį su pražanga, o tuomet pridėjo ir dar vieną tolimą metimą (87:74).

Po šio smūgio „RetaBet“ taip ir neatsigavo.

„Real“ į pergalę vedė 19 taškų pelnęs S.Lullas, Gabrielis Deckas pridėjo 16 taškų.

Jonathanas Rousselle su 16 taškų buvo rezultatyviausias pralaimėjusiųjų gretose.

Įdomu tai, kad šiame susitikime Bilbao ekipa nepelnė nė taško greitajame puolime.

Pusfinalyje „Real“ susitiks su „Valencia“ ekipa, kuri anksčiau ketvirtadienį sensacingai eliminavo favorite laikytą „Barcelona“ komandą.

„RetaBet“: J.Rousselle 16, A.Bouteille ir A.Kulboka po 13, O.Balvinas 12, E.Sulejmanovičius 8.

„Real“: S.Llullas 19, G.Deckas 16, F.Campazzo 13, W.Tavaresas 12 (14 atk. kam.), F.Causeuras 10.